Захист переддипломної практику у групах спеціальності 182 Технології легкої промисловості за освітньо-професійними програмами “Швейне виробництво” та “Моделювання та конструювання промислових виробів” | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Захист переддипломної практику у групах спеціальності 182 Технології легкої промисловості за освітньо-професійними програмами “Швейне виробництво” та “Моделювання та конструювання промислових виробів”

Переддипломна практика є заключною ланкою практичної підготовки майбутніх фахівців. Основна мета якої набуття практичного досвіду та самостійності в роботі; поглиблення теоретичних знань та практичних навичок; формування творчого підходу до вирішення ряду виробничих завдань. Переддипломна практика проводиться перед виконанням кваліфікаційної роботи, а саме дипломним проєктуванням.

Сьогодні відбувся захист переддипломної практику у групах спеціальності 182 Технології легкої промисловості за освітньо-професійними програмами “Швейне виробництво” та “Моделювання та конструювання промислових виробів”.
 

Освітньо–професійна програма “Швейне виробництво”. Під час конференції майбутні технологи розглядали основні етапи виробництва одягу, задачі та функції усіх цехів підприємства (експериментальний, підготовчий, розкрійний, швейний). Було обґрунтовано вибір моделей для подальшого дипломного проєктування, вибір матеріалів, технологічного обладнання та методів обробки основних вузлів виробу. На захисті були присутні керівники практики Волошина О.І., Дверницька М.І., керівник групи Корольова О.К., голова циклової комісії Міхєєва Л.С., викладач спец.дисциплін Вертосенко О.Ю., заступник директора з НВР Зерній О.В., завідувач практикою Гізієва Н.С. також були присутні стейкхолдери – к.т.н., доцент кафедри Моди та стилю КНУТД Білоцька Л.Б., технолог швейних виробів ТОВ “ВО Харків” Ткач О.В., представник компанії ФОП “Мерка” Дюкова Л.Ф.

 

Освітньо-професійна програма “Моделювання та конструювання промислових виробів” Здобувачі освіти звітували про результати практики на підприємствах галузі, в більшій частині, це невеличкі приватні підприємства, що спеціалізуються по виготовленню та ремонту одягу. Було розглянуті основні ділянки виробництва, а також функції та види робіт, що там виконуються. Майбутніми конструкторами було обґрунтовано вибір моделей для дипломного проєктування, з урахуванням тенденції моди та представлено джерело натхнення, що спонукало на цей вибір. Були запропоновані необхідні матеріали, складено конфекційні карти та обрано технологічне обладнання. Захист відбувся у присутності керівників практики Міхєєвої Л.С., Дверницької М.І., керівника групи Вертосенко О.Ю., заступника директора з НВР Зерній О.В., завідувача практикою Гізієвої Н.С., завідувача майстернями Романович Н.В. та стейкхолдерів – к.т.н., доцента кафедри Моди та стилю Рубанки А.І., власниці торгівельної марки DIA COSA Дубровіної І.А.

 

Стейкхолдери промотивували студентів на подальше навчання по спеціальності та працевлаштуванню саме за фахом. Побажали досягати успіхів та майбутнього професійного зростання.