21 березня – Всесвітній день поезії | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

21 березня – Всесвітній день поезії

 

Поезія – це життя мови. Доки існує поезія, доти мова не є чимось застиглим і внормованим. Поезія дозволяє тобі порушувати правила.

Сергій Жадан

 

Всесвітній день поезії – свято, яке відзначається щороку 21 березня.

21 березня 2023 року на платформі ZOOM було проведено літературний вечір за темою: «Моя Україно, натхнення моє!».

До відеозустрічі доєдналися студенти першого курсу. Захід був організований цикловою комісією гуманітарних дисциплін спільно із класним керівником групи ПМК-11 Пашечко А.Є. Модераторами стали викладач циклової комісії гуманітарних дисциплін Живага Н.А. та викладач фізико-математичних дисциплін Пашечко А.Є.

 

 

Протягом тривалого періоду становлення української держави, українська культура переживала нелегкі часи поневолення під ярмом різних факторів та епох. Незважаючи на це, поезія крізь віки надихала людей на боротьбу за краще життя, починаючи з Івана Котляревського і продовжуючи сьогоденням. Поезія – це найвеличніша форма, в яку може втілитися людська думка.

Під час літературного вечора студенти мали змогу побачити та почути творчі здобутки деяких учасників. Кожен виступаючий поділився з аудиторією віршами власного авторства, виконанням улюблених пісень, власноруч написаними оповіданнями та творами, а також показав свої картини. Так, Коноваленко Софія, студентка групи Д-11 поділилася власним твором, стиль написання роману – антиутопія.

https://booknet.ua/book/pro-shcho-spvayut-zor-b417360?utm_medium=repost&utm_campaign=417360&utm_term=0&utm_content=1&utm_source=native

 

Захід пройшов у приємній та творчій атмосфері, кожен учасник розкрив свої почуття, надихнувся сам та надихнув інших. Наприкінці відеоконференції студенти ділилися своїми історіями та думками, які їх турбували.