Практичне навчання | Державний вищий навчальний заклад "Харківський коледж текстилю та дизайну"

Практичне навчання

Практичне навчання студентів

Важливою особливістю навчального закладу є організація практичного навчання на провідних підприємствах, організаціях та установах галузей за профілем підготовки, серед яких відомі в Україні та за її межами підприємства «Харківська прядильно-ткацька фабрика, «VLADI» ТОВ, швейні фабрики «Мангуст», «RICCO», «Харків», «Ельзам», трикотажне підприємство «Основ’янка», авторське ательє «Міла», система сучасних хімчисток, авторських перукарських салонів.

Екологи Перукарі1
Трикотажники Трикотажники1

Цікавими і корисними також є технологічні та переддипломні практики, які проходять в Державному академічному російському драматичному театрі ім. О.С. Пушкіна, Державному академічному українському драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка, театрі музичної комедії, молодіжному театрі «Мадрігал» та багатьох інших.
За відгуками керівників провідних підприємств, приватних підприємств, організацій студенти-практиканти та майбутні випускники показують міцні знання, вміння, проявляють ініціативу, наполегливість, добре адаптуються у виробничому колективі, отримують та підвищують кваліфікаційні розряди за фахом.
Практичне навчання студентів у коледжі здійснюється як на власній базі, яка представлена чотирма швейними, трикотажною, слюсарно – механічною, ткацькою навчальними майстернями та окремою килимовою ділянкою, в якій встановлено єдиний серед ВНЗ України промисловий килимовий верстат фірми «Текстима», так і на базі провідних галузевих підприємств міста та області.
Швейні навчальні майстерні озброєні сучасним промисловим технологічним обладнанням провідних світових виробників, серед яких «BRAZER», «JUKI», «TIPICAL», «SIRUBA», «SOLE» – швейне обладнання, «Bhoter» -швейно-вишивальна машина, «SILVER» – побутова трикотажна машина та багато інших.

Механики-04 Перукарі
Швейники Швейники1

На виробничих практиках, на підприємствах і організаціях, студенти – практиканти працюють на найсучаснішому технологічному обладнанні прядильного, ткацького, трикотажного, опоряджувального та швейного профілю.
Серед таких підприємств: «Ортель-Онлайн», ППФ «Слобожанка», ТМ «Артік», ПП. «Ковальова», КП «Трикотажне об’єднання», «Харківський канатний завод» та багато інших. Студенти практиканти спеціальності «Прикладна екологія» практики проводять на КП «Диканівські очисні споруди». Студенти економічної спрямованості проходили практику в «Приватбанку»в режимі он-лайн. Кваліфіковану практику проходять наші студенти спеціальності «Обслуговування та ремонт обладнання текстильної та легкої промисловості» на підприємствах «Техтранс», ППф «Слобожанка». Практиканти спеціальності «Моделювання та конструювання промислових виробів» добре себе зарекомендували на приватних підприємствах ПП. «Яковлєв», ТМ DOMINISS, ПП «Людмила» та багато фірм та фабрик.
Більшість студентів ще під час практики отримують пропозиції від керівників підприємств щодо перспективного працевлаштування.

 

Для проходження практики на виробництві

студентові потрібні такі документи:

1_Щоденник практики

2_Запит на проходження практики на виробництві

3_Акт перевірки санітарних умов на виробництві

4_Договір про проведення практики