Студентське самоврядування

20 квітня 2018 року голова студентського самоврядування – студент нашого коледжу Кургасов Владислав відвідав Всеукраїнську конференцію «Якісний інноваційний розвиток вищої освіти: проблеми та засадницькі орієнтири».

IMG_2149

       З привітальним словом виступив директор Харківського інституту фінансів Сердюков К.Г., який зазначив про важливість залучення органів студентського самоврядування до освітніх закладів.

IMG_2161

       Серед присутніх була Лідія Фесенко, яка є президентом Української асоціації студентів та розповіла о інноваціях у новому закону «Про освіту».

27.03.2018 в коледжі відбулися вибори голови студентського самоврядування.

За результатами голосування перемогу отримав студент групи Д-11,

Кургасов Владислав Віталійович.

1

Владислав має активну життєву позицію, приймає участь у загальноколеджських заходах, спортивних змаганнях.

Також Владислав являється учасником театру мод «Текстимул» та приймає участь у показах колекцій одягу.

  13.09.2017р. в актовій залі коледжу відбувся конкурс художньої самодіяльності серед студентів перших курсів «Алло, ми шукаємо таланти!».

          Конкурсанти та конкурсантки змагалися у номінаціях: «Вокал», «Оригінальний жанр» та «Інструментальний жанр».

          Журі та глядачі були приємно вражені різноманітними талантами першокурсників.

mnzkRhn

Переможцями конкурсу стали:

1) У номінації «Вокал»:І місце – Бойчук Марія, група Ш – 11 та Вержековська Катерина, група ХТ – 11; ІІ місце – Дунаєва Тетяна, група Е – 11; ІІІ місце – Селегей Ольга, група Б – 11;

2) У номінації «Оригінальний жанр»: І місце – Лазарєва Ірина, група МК – 11; ІІ місце – Богданова Роза, група Д – 11; ІІІ місце – Ткаченко Даніілгрупа МК – 11;

3) У номінації «Інструментальний жанр»: І місце – Фанаскова Анна, група Б – 11; ІІ місце – Григорчук Аліна, група Ш – 11.

d52z6iS

1GWok3l

Приз «Глядацьких симпатій» вже другий рік поспіль дістався студенту групи ГМ – 21 Сапегіну Андрію.

Вітаємо переможців та бажаємо їм творчих досягнень!

Фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки»

 

        З 1 по 30 вересня 2017 року проводиться щорічний міжнародний фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки», мета якого зібрати світлини пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії.

        «Вікі любить пам’ятки» є найбільшим у світі фотоконкурсом: цього року він проходитиме у понад          50 країн світу.

        Для участі у фотоконкурсі потрібно бути зареєстрованим у Вікісховищі – одному із сестринських проектів Вікіпедії, сфотографувати пам’ятку з конкурсних списків та завантажити фотографії до Вікісховища, а також обов’язково вказати їх унікальний ІD.

        Детальніше із регламентом фотоконкурсу можна ознайомитися за посиланням: https://ua.wikimedia.org/w/index.php?curid=5147

        Студентське самоврядування коледжу – це право і можливість студентів вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав і інтересів студентів, а також брати участь в управлінні навчальним закладом.

        Студентське самоврядування ДВНЗ «ХКТД» функціонує з метою забезпечення виконання студентами своїх обов’язків та захисту їх прав і сприяє гармонійному розвитку особистості студента, формує в нього навички майбутнього організатора, керівника.

        Протягом 2015-2016 н.р. у ДВНЗ «Харківський коледж текстилю та дизайну» проводилась велика кількість патріотично-виховних заходів за участю представників студентського самоврядування, а саме: лекція-презентація до Дня Соборності України, урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченко з нагоди Дня Соборності України, проведено урок, присвячений пам’яті героїв Крут, урок пам’яті з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка з нагоди вшанування подвигу учасників Революції Ґідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні тощо.

lager4

bez_imeni1

bez_imeni3456

Традиційно за участю представників студентського самоврядування коледжу проводяться: військово-спортивне свято «Нумо, дівчата!», «Нумо, хлопці!», спортивні змагання з настільного тенісу, настільних ігор, фітнес-аеробіки,  художньої гімнастики, футболу, змагання команд з Чірлідінгу

bez_imeni2

bez_imeni3

         Студенти ДВНЗ «ХКТД» у рамках проведення волонтерської акції «Допоможи захиснику України» зареєструвалися на станції переливання крові у резерв.

        Також упродовж 2015-2016  н.р. головою студентського самоврядування у коледжі проводилися виховні години на теми: «Як змістовно і корисно провести своє дозвілля», «Адміністративна відповідальність студентів за тютюнопаління та лихослів’я», «Комп’ютерна залежність: причини та наслідки», «Збереження та зміцнення репродуктивного здоров’я», «Міфи та реальність про тютюнопаління», «Профілактика шкідливих звичок серед студентської молоді», «Поговоримо відверто про СНІД».

        У гуртожитку коледжу також проводилися просвітницькі та профілактичні виховні заходи: «Як справитися з пагубною звичкою за            5 днів», «Пасивне куріння – будь обережним!», «Вся правда про ВІЛ/СНІД», «Формування навичок раціонального харчування», «Запобігання вживанню алкогольних напоїв та тютюнопалінню», «Відмовся від фастфудів!».

bez_imeni4

         З нагоди вшанування 25-ї річниці Студентської революції на граніті у стінах коледжу проведено круглий стіл «Молодь у боротьбі за відновлення української державності: Революція на граніті» та урок самоврядування «Роль студентства у демократизації суспільства і захисті національних інтересів українського народу».

        Представники студентського самоврядування коледжу брали участь у Міжнародному українсько-литовському конкурсі малюнків «Здай кров заради життя».

        З нагоди Дня захисника України у  ДВНЗ «ХКТД» проводилися різноманітні заходи спільно з викладачами циклових комісій і студентським самоврядуванням

    З 11 по 13 грудня 2015 року представники студентського самоврядування коледжу брали активну участь у Всеукраїнському студентському форумі «Студентське самоврядування: проблеми та перспективи» за підтримкою Харківської міської ради та Харківської обласної ради.

bez_imeni6

bez_imeni7

bez_imeni5

        20 лютого 2016 року Міністерство освіти і науки України та провідними молодіжними студентськими організаціями проводився тренінг “STUD ACTIVE”, у якому активно були залучені представники студентського самоврядування ДВНЗ «ХКТД».

        Представниками студентського самоврядування коледжу був організований суботник у Харківському зоологічному парку за участю студентів-волонтерів коледжу.

 bez_imeni10

bez_imeni9

bez_imeni8

         29 травня 2016 року голова студентського самоврядування коледжу та його заступники взяли участь у круглому столі зі сприяння антикорупційній діяльності.

         Важливим етапом для розвитку та подальшої роботи студентського самоврядування стало проведення дебатів кандидатів на посаду Голови студентського самоврядування та проведення виборів, у результаті яких перемогу здобув студент групи ОР-21 Стешенко Дмитро.

 

        Члени студентського самоврядування систематично проводять бесіди зі студентами у гуртожитку та коледжі, чергують на прилеглій території з метою запобігання тютюнопаління, проводять засідання студентського самоврядування, старост та активу груп.

       Виховна ділянка коледжу активно працює зі студентським самоврядуванням: адміністрацією коледжу організовуються загальні збори студентського самоврядування, старост та активів навчальних груп.

        Студенти, які беруть активну участь у громадському житті коледжу, преміюються адміністрацією.

ПОЛОЖЕННЯ про студентське самоврядування «Студентська текстильна республіка» Державного вищого навчального закладу «Харківський коледж текстилю та дизайну»

Положення про студ.самовряд.

Положення про студ.самовряд.ост.

Положення про Студентське самоврядування

Інформація та склад студентського самоврядування

2015-2016 н. р. 

Президент «Студентської текстильної республіки», голова студентської ради коледжу

Стешенко Д.І., студент групи ОР-21,

 

099-72-52-846
Голова студентської ради гуртожитку

Баєва Л, студентка групи ВО-31,

 

097-142-64-60
Заступник голови з навчально-виховної роботи

Ланшин Б.Ю., студент групи ОР-21,

 

050-246-99-84
Заступник голови з навчально-виробничої роботи

Редько С.Л., студентка групи Б-21,

096-602-44-53
Заступник голови з соц. питань та господарчої роботи

Віжунова С.О., студентка групи МК-11,

050-69-181-62
Секретар студентської ради

Кальницька Д.О., студентка групи Е-11,

095-192-04-71
Фінансист –

Муковоз Ю.О., студентка групи Е-11,

099-688-62-48
Голова академічного комітету –

Посохов Д.В., студент групи ОР-21,

099-79-36-930
Заступник голови академічного комітету –

Мілова Д.І., студентка групи Е-21,

068-89-27-922
Голова прес-служби студентської ради –

Майстренко А.В., студентка групи МК-11,

096-174-31-02

096-712-32-58

Заступник голови прес-служби студентської ради –

Міхєєв Д.Д., студент групи Е-21,

063-952-52-81
Голова культурно-масового комітету –

Кніженко І.А., студент групи Ш-31,

097-023-19-21
Заступник голови культурно-масового комітету –

Оленченко А.О., студентка групи МК-11,

Голова спортивного комітету –

Самойленко А.О., студентка групи МК-31,

093-98-59-276
Заступник голови спортивного комітету –

Касьяненко В,В., студентка групи Е-21,

097-008-09-70
Голова комітету гурткової та клубної роботи –

Мирошниченко Д.С., студент групи Д-21,

099-184-15-89
Голова комітету практичної роботи –

Кудрявцев А.П., студент групи Ш-31,

093-383-17-80
Голова господарчого комітету –

Манжура О.С., студент групи ОР-21,

096-061-40-43

Інформація та склад студентського самоврядування

strykt_styd_radu

zasob_mas_inf

soc_org

У коледжі діє студентське самоврядування у формі студентської текстильної республіки коледжу і гуртожитку – це самостійна діяльність студентів, яка сприяє навчальній, дослідно-пошуковій роботі та творчості студентської молоді, направляє громадське життя, забезпечує захист прав та інтересів студентів, сприяє створенню відповідних умов для проживання і відпочинку.

golovna_2

Структура студентського самоврядування ДВНЗ «ХКТД»

golovna_3

Структура студентського самоврядування гуртожитку ДВНЗ «ХКТД»

Рада самоврядування спільно з педагогічним колективом коледжу проводить виховну, роз’яснювальну та культурно-масову роботу серед студентів. Студентське самоврядування веде боротьбу зі шкідливими звичками серед студентів. Проводяться заходи: “Дні без куріння”, рейди з метою боротьби з палінням, профілактичні бесіди, лекції, екскурсії. Активну участь студентська текстильна республіка бере у виховних заходах коледжу та гуртожитку.