Відбувся державний комплексний кваліфікаційний екзамен зі спеціальності 182 “Технології легкої промисловості”, освітньо-професійна програма “Виробництво та дизайн тканин, трикотажу і пряжі” | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Відбувся державний комплексний кваліфікаційний екзамен зі спеціальності 182 “Технології легкої промисловості”, освітньо-професійна програма “Виробництво та дизайн тканин, трикотажу і пряжі”

19 та 20 червня відбувся державний комплексний кваліфікаційний екзамен зі спеціальності 182 “Технології легкої промисловості”, освітньо-професійна програма “Виробництво та дизайн тканин, трикотажу і пряжі”, під час якого студенти показали свої знання за час навчання у коледжі.

Здобувачі освіти показали свої навички з розробки та виробництва сучасних текстильних матеріалів, економічні розрахунки за допомогою яких було доведено доцільність технологічних показників, а також питання з охорони праці.

Знання студентів перевіряла комісія у складі: професор, доктор фізико-математичних наук, Лауреат Державної премії України в галузі науки та техніки, завідувач кафедри “Харчових технологій, легкої промисловості і дизайну” УІПА, Литвин О.О., зав. відділенням Коваленко А.П., викладач спеціальних дисциплін Грицай І.В., викладач економічних дисциплін Баранова І.В.

Бажаємо випускникам відкривати нові творчі та професійні горизонти, здійснювати мрії і досягати поставлених цілей, під мирним небом незалежної, вільної України.