Круглий стіл осередків Гендерної освіти внз Харкова | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Круглий стіл осередків Гендерної освіти внз Харкова

У Харківському національному економічному університеті ім. С. Кузнеця 15 березня відбулось засідання круглого столу «…Про них просто не писали» з нагоди проведення Місяця жіночої історії за участі представників Гендерних центрів закладів вищої освіти.

5 (1)

        Місяць жіночої історії (Women`s History Month) відзначається з 1987 року в США та країнах Європи і вдруге проводиться на Харківщині. Захід був присвячений жіночій історії та жінкам, які змінюють історію сьогодні пройшов під гаслом #пишемо_про_жінок. В ньому взяли участь керівники та керівниці центрів  гендерної освіти  університетів ХарковаВід коледжу у роботі круглого столу взяла участь керівниця Гендерного освітнього центру Марія Михайлівна Щербина.

1

        Круглий стіл проходив у рамках реалізації проекту Європейського Союзу «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», що реалізується Центром гендерної культури.

28775975_2066763210275228_6610624571773026304_n

        Наше місто володіє потужнішим потенціалом для методичного, дослідницького, експертного наповнення гендерно-чутливих проектів. Об’єднавши знання та досвід учасниці/учасники круглого столу опрацьовували інтерактивні формати роботи під час проведення Місяця жіночої історії. Обговорювали можливості об’єднання, спільних дій, використання волонтерського потенціалу для створення гендерночутливого простору в ВНЗ, і як наслідок, в суспільстві.