КОЛЕДЖ МОЄЇ МРІЇ | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

КОЛЕДЖ МОЄЇ МРІЇ

 


КОЛЕДЖ МОЄЇ МРІЇ


Ласкаво просимо креативну, обдаровану молодь

приєднатися до студентської спільноти

Державного вищого навчального закладу

«Харківський коледж текстилю та дизайну».


Головною метою підготовки фахівців у Державному вищому навчальному закладі «Харківський коледж текстилю та дизайну» є підготовка сучасних фахівців, конкурентоспроможних на світовому ринку праці.

У коледжі здійснюється підготовка фахових молодших бакалаврів на бюджетні та контрактні місця за спеціальностями:

  • 022 «Дизайн»: спеціалізації «Графічний дизайн», «Перукарське мистецтво та декоративна косметика»;
  • 182 «Технології легкої промисловості»: освітні програми: «Моделювання та конструювання промислових виробів», «Швейне виробництво», «Виробництво та дизайн тканин, трикотажу і пряжі»;
  • 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»;
  • 101 «Екологія»
  • 071 «Облік і оподаткування»;
  • 133 «Галузеве машинобудування»;
  • 161 «Хімічні технології та інженерія».

На підставі договорів випускники коледжу мають можливість продовжити навчання за скороченими навчальними планами в багатьох університетах, академіях Харкова та інших регіонів України.

Показником високого рівня фахової підготовки у коледжі  є те, що випускники коледжу стали керівниками підприємств, організацій, провідними модельєрами.

Наш випускник всесвітньо відомий модельєр Андре Тан неодноразово підкреслював, що знання і вміння, які він отримав у  коледжі – це основа, що дозволила йому успішно розвиватися у своїй професії і досягнути успіху.

Андре Тан відвідував коледж, спілкувався з нашими студентами, надавав їм професійні поради.

Для забезпечення високого рівня освітніх послуг в освітньому процесі широко використовуються сучасна комп’ютерна техніка, інтерактивні дошки, мультимедійні засоби навчання. Кабінети забезпечені рідкокристалічними телевізорами, майстерні, лабораторії – сучасним обладнанням та приладами. Матеріально-технічна база коледжу постійно оновлюється.

У коледжі працює висококваліфікований педагогічний колектив однодумців, професіоналів своєї справи. Психологічний клімат у колективі позитивно впливає на плідну співпрацю викладачів зі студентами, базується на принципах взаємоповаги, підтримки, турботи, взаєморозуміння, толерантності.

Внутрішній психологічний клімат, творчий настрій в колективі викладачів і студентів сприяє досягненню високих результатів у фаховій підготовці студентів. Щорічно студенти коледжу беруть участь у багатьох міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсах фахової майстерності та посідають призові місця (конкурси молодих та професійних модельєрів, творчих конкурсах тощо).

У колективі переважає діловий, творчий настрій, бадьорий, життєрадісний тон взаємин між працівниками. Зараз, коли наша країна потерпає від військової агресії російської федерації, відбувається згуртування і емоційне єднання колективу, оптимізм в настрої.