Розклад вступних випробувань | Державний вищий навчальний заклад "Харківський коледж текстилю та дизайну"

Розклад вступних випробувань

Списки абітурієнтів які вступають до ДВНЗ «ХКТД»

Група 1.1.

1           Шкряб Ірина Ігорівна                                                     

2           Герасименко Маргарита Сергіївна                                

3           Федулова Катерина Юріївна                                          

4           Дюкова Вікторія Сергіївна                                            

5           Шушура Катерина Олексіївна                                       

6           Малихіна Марина Михайлівна                                      

7           Горлова Дар’я Андріївна                                                

8           Усова Єлизавета Романівна                                           

9           Авіна Валерія Вікторівна                                               

10         Кравченко Віола Ігорівна                                              

Група 1.2.

1           Булига Анастасія Ігорівна                                              

2           Здорик Аліна Олегівна                                                   

3           Іванчихіна Анна Юріївна                                               

4           Кравцова Вероніка Віталіївна                                        

5           Леухіна Анастасія Романівна                                         

6           Лобузнов Іван В’ячеславович                                         

7           Новікова Юлія Костянтинівна                                       

8           Носова Вікторія Сергіївна                                             

9           Путівська Катерина Олександрівна                               

10         Стоянова Дар’я Сергіївна                                               

Група 1.3.

1           Донцова Владислава Владиславівна                              

2           Заславська Діана Юріївна                                              

3           Кулик Анна Сергіївна                                                    

4           Медюкова Олена Євгенівна                                           

5           Оруджев Самір Алійович                                              

6           Погорілець Аліна Артемівна                                         

7           Савченко Єлизавета Русланівна                                    

8           Серогодська Вероніка Андріївна                                   

9           Січевська Меланія Олександрівна                                 

10         Фещенко Альона Олександрівна                                   

Група 2.1.

1               Басова Анна Іванівна                                                  

2               Буко Каміла Олександрівна                                       

3               Панченкова Анастасія Володимирівна                      

4               Семенюк Дар’я Олегівна                                            

5               Скакодуб Олександра Романівна                               

6               Статичнюк Анастасія Романівна                                

7               Сусла Анастасія Олександрівна                                 

8               Тимошенко Вероніка Євгенівна                                 

9               Уварова Софія Романівна                                          

10             Ходусова Єлизавета Сергіївна                                   

Група 2.2.

1           Акімов Олександр Сергійович                                       

2           Баришева Ксенія Леонідівна                                          

3           Барлибаєва Ольга Олександрівна                                  

4           Близнюк Ірина Борисівна                                              

5           Браславець Вікторія Василівна                                      

6           Вакуленко Наталія Олександрівна                                

7           Курічев Антон Ярославович                                          

8           Пісщальников Олег Олексійович                                  

9           Сябро Денис Олександрович                                         

10         Цехмістрова Аріна Ігорівна                                           

Група 2.3.

1           Аводумила Джамалія Олушола                                     

2           Бурачас Вітовт Едгарович                                             

3           Веретко Анастасія Віталіївна                                         

4           Гриппа Анна Вадимівна                                                

5           Кривцун Дар’я Олексіївна                                              

6           Маркіна Анастасія Федорівна                                        

7           Обгонна Девід Коллінсович                                          

8           Сицевич Валентина Сергіївна                                        

9           Шелковіна Дар’я Сергіївна                                            

10         Шестак Ілона Олександрівна                                         

Група 6.1.

1           Бондар Ксенія Олександрівна                                        

2           Гомон Анастасія Романівна                                           

3           Грек Аліна Дмитрівна                                                    

4           Грек Анастасія Олексіївна                                             

5           Гриценко Софія Сергіївна                                             

6           Криллова Валерія Вячеславівна                                     

7           Поливач Ігор Ігорович                                                   

8           Томорка Анастасія Романівна                                        

9           Трандафілова Юлія Ігорівна                                          

10         Чухрій Юлія Андріївна                                                  

Група 3.1.

1           Журба Єлизавета Дмитрівна                                          

2           Киричок Наталія Ігорівна                                              

3           Лохматова Поліна Вячеславівна                                    

4           Мосінцева Вероніка Сергіївна                                       

5           Томах Наталія Віталіївна                                               

6           Філіпова Ельвіра Олександрівна                                   

7           Шварцев Андрій Сергійович                                         

8           Якобчук Ганна Олексіївна                                             

9           Яковенко Анна Станіславівна                                        

10         Ярославська Анфіса Михайлівна                                   

Група 3.2.

1           Буханова Анастасія Володимирівна                              

2           Гоптенко Юлія Богданівна                                            

3           Діковська Аліна Володимирівна                                    

4           Зайцева Ольга Андріївна                                               

5           Калініченко Кирило Олександрович                             

6           Мякчилова Віолета Григоріївна                                    

7           Обуховська Світлана Анатоліївна                                 

8           Струк Маргарита Іванівна                                             

9           Перепелиця Дар’я Максимівна                                       

10         Топтунова Софія Віталіївна                                           

Група 4.1.

1           Абдурахманова Агшан Дайанат кизи                            

2           Бакуліна Світлана Вадимівна                                        

3           Войтова Полына Андрыъвна                                         

4           Михайленко Олег Володимирович                                

5           Москот Ксенія Василівна                                               

6           Опаріна Наталія Дмитрівна                                           

7           Романенко Альона Олександрівна                                 

8           Рудакова Софія Миколаївна                                          

9           Шалушкін Олександр Сергійович                                 

10         Шелепова Діана Олександрівна                                     

Група 6.2.

1           Бертончеллі Аліса Рустамівна                                       

2           Гайдук Альбіна Олександрівна                                      

3           Гапонова Марія Владиславівна                                     

4           Кузьмінова Леся Олександрівна                                    

5           Лихошерст Яна Романівна                                             

6           Лученцова Анастасія Олексіївна                                   

7           Новикова Маргарита Юріївна                                        

8           Пернальська Софія Андріївна                                        

9           Рижик Катерина Віталіївна                                            

10         Черна Анжеліка Павлівна                                              

Група 6.3

1           Босякова Марія Ігорівна                                                

2           Власов Гліб Володимирівна                                          

3           Головко Карина Віталіївна                                            

4           Каткова Альона Ігорівна                                                

5           Кладько Єва Андріївна                                                  

6           Терехова Поліна Андріївна                                            

7           Тимошенко Ніколь Миколаївна                                     

8           Худик Єлизавета Геннадіївна                                        

9           Чорноморд Дарина Алімівна                                         

10         Ярош Анастасія Русланівна                                           

Група 8.1.

1           Бахмутова Ольга Андріївна                                           

2           Боклач Ксенія Євгеніївна                                               

3           Добриніна Дар’я Олегівна                                              

4           Захарченко Дар’я Андріївна                                           

5           Іващенко Дар’я Валентинівна                                        

6           Ковтун Кароліна Володимирівна                                   

7           Литвин Катерина Сергіївна                                           

8           Маренич Анна Олександрівна                                       

9           Суліма Вікторія Єдуардівна                                          

10         Толмачова Крістіна Степанівна                                     

Група 8.2

1           Дем’янова Аліна Вадимівна                                           

2           Казначєєва Дар’я Миколаївна                                        

3           Кривуля Вікторія Олексіївна                                         

4           Коц Софія Романівна                                                     

5           Несвітайло Альбіна Олександрівна                               

6           Поколодна Кристина Владиславівна                             

7           Сергієнко Олександра Сергіївна                                    

8           Ширяєва Вероніка Андріївна                                         

9           Шолудько Ірина Олександрівна                                    

10         Харківська Владислава Юріївна                                    

Група 9.1

1           Гаврилюк Катерина Дмитрівна                                      

2           Долобовська Олександра Володимирівна                     

3           Чаленко Діана Валеріївна                                              

4                                                                                                   

5                                                                                                   

6                                                                                                   

7                                                                                                   

8                                                                                                   

9                                                                                                   

10                                                                                                 

Група 9.2

1           Вострякова Юлія Сергіївна                                            

2                                                                                                   

3                                                                                                   

4                                                                                                   

5                                                                                                   

6                                                                                                   

7                                                                                                   

8                                                                                                   

9                                                                                                   

10