Спеціальність: 022«Дизайн» Спеціалізація: «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» | Державний вищий навчальний заклад "Харківський коледж текстилю та дизайну"

Спеціальність: 022«Дизайн» Спеціалізація: «Перукарське мистецтво та декоративна косметика»

Спеціалізація: «Перукарське мистецтво та декоративна косметика»

На спеціалізації “Перукарське мистецтво та декоративна косметика” здійснюється підготовка модельєрів- перукарів, які володіють навичками створення художніх образів за допомогою зачіски та декоративної косметики, створення стилю. Володіння професійними знаннями, практичними навичками та здатність мислити художніми образами дозволяють нашим студентам – майбутнім дизайнерам зачісок створювати нові форми, шукати нові шляхи в моделюванні зачісок. Досвідчені викладачі навчають студентів створювати художні образи. Під час курсового та дипломного проектування студенти створюють колекції зачісок та постижерних виробів, які неодноразово нагороджувались дипломами та грамотами міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів.
   Випускники спеціалізації “Перукарське мистецтво та декоративна косметика” працюють перукарями – модельєрами зачісок, стилістами у сфері культури, телебачення, театрального мистецтва.

4 5
6
7