Коледж сьогодні. Наші спеціальності | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Коледж сьогодні. Наші спеціальності

Концепція освітньої діяльності

колледж

Харківський фаховий коледж технологій та дизайну – унікальний багатопрофільний потужний заклад фахової передвищої освіти Харкова, розташований у центрі міста і відомий далеко за межами України.
Коледж підпорядковується Міністерству освіти і науки України, має державну форму власності. Всі спеціальності ліцензовані, документ про освіту державного зразка. Коледж є акредитованим за першим рівнем акредитації, має ліцензію для підготовки іноземних громадян. Здійснює підготовку за денною і заочною формами навчання.
Адреса: м. Харків, вул. Данилевського, 3 (станція метро «Університет»).
Харківський фаховий коледж технологій та дизайну – навчальний заклад України, чиї славні, багаті традиції, кваліфіковані педагоги та майстри виробничого навчання дають можливість сформувати гармонійну творчу особистість, спеціаліста – професіонала дизайнера, технолога, модельєра, механіка, фахівця з підприємництва, підприємництва та торгівлі, спеціаліста з обліку та оподаткування, еколога, фахівця з перукарського мистецтва та декоративної косметики – для успішної, результативної роботи на підприємствах текстильної та легкої промисловості, у побуті, в комерційних структурах і бізнесі, в індустрії театрів, кіно, розваг. Тільки Харківський фаховий коледж технологій та дизайну готує спеціалістів з хімічної технології та інженерії,  килимового виробництва. Коледж – єдиний навчальний заклад у східній частині України, який готує спеціалістів за регіональним замовленням та на договірній контрактній основі на базі повної або базової загальної середньої освіти за сьома спеціальностями і п’ятьма спеціалізаціями:kol_seg_3
• «Дизайн»;
Спеціалізації:
«Перукарське мистецтво та декоративна косметика»;
«Графічний дизайн»;
• Технології легкої промисловості
Спеціалізації:
«Виробництво та дизайн тканин, трикотажу і пряжі»;
«Швейне виробництво»;
«Моделювання та конструювання промислових виробів»;
• «Галузеве машинобудування»;
• «Екологія»;
• «Підприємництво та торгівля»
• «Облік та оподаткування»
• «Хімічні технології та інженерія»

kol_seg_4 kol_seg_5

Випускники отримують наступні кваліфікації:
• Технік-технолог (текстильна та легка промисловість) швейного виробництва, виробництва та дизайну тканин, трикотажу і пряжі;

kol_seg_11

• Фахового молодшого бакалавра з економіки підприємства;
• Техніків з експлуатації та ремонту обладнання;

kol_seg_7

• Техніків-екологів;
• Техніків-конструкторів;

kol_seg_9

• Дизайнерів (художників-конструкторів) (з дипломом фахового молодшого бакалавра);

kol_seg_8

• Фахівців з перукарського мистецтва та декоративної косметики;

kol_seg_6

У коледжі працюють курси підготовки до вступу у ЗВО громадян України та іноземних громадян, перукар-модельєр, швачка, кравець, лаборант хімічного аналізу, слюсар-ремонтник, ткач, прядильник, поглиблення знань абітурієнтів з дисциплін. Коледж має ліцензію на підготовку іноземних громадян.
У коледжі діють договори на підготовку спеціалістів з 60-а підприємствами текстильної та легкої промисловості, комерційними структурами та іншими організаціями сфери послуг та суб`єктами господарювання усіх форм власності. Коледж входить у навчально – науково – методичний комплекс з Київським національним університетом технологій та дизайну, Херсонським національним університетом, Харківським національним технічним університетом «ХПІ», Харківською академією міського господарства та ін. Випускникам надається можливість подовжити навчання за скороченою програмою. Сьогодні коледж має 37 добре обладнаних кабінетів, 18 лабораторій, 7 майстерень, килимову ділянку, кабінет дизайну тканин, асортиментний кабінет, кабінет української культури, кабінет художньої творчості студентів, бібліотеку з великим фондом примірників, спортивну залу, актову залу, гуртожиток, спортивний майданчик, 6 комп’ютерних класів із сучасним поколінням ПЕОМ, які об`єднані у локальну мережу із підключенням до всесвітньої мережі Інтернет.

kol_seg_12

Свою активну життєву позицію студенти коледжу можуть виразити у найдемократичніших формах, у тому числі у роботі Студентського самоврядування. Яскраві моменти в розмаїття студентського життя вносить Український культурний центр коледжу.

kol_seg_10