Захист дипломних проєктів спеціальності 182 Технології легкої промисловості | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Захист дипломних проєктів спеціальності 182 Технології легкої промисловості

Вже традиційно наприкінці навчального року студенти випускних курсів підводять підсумки свого навчання в фаховому коледжі шляхом захисту дипломних проектів. Не винятком став і даний навчальний рік.

Студенти спеціальності 182 Технології легкої промисловості, освітньої програми “Моделювання та конструювання промислових виробів” з гідністю провели захист. Дипломний проєкт складається з усіх етапів проєктування швейного виробу.

Використовуючи засоби САПР та сучасні комп’ютерні технології студенти-дипломники розробляли конструкторську та технологічну документацію дипломного виробу. Вибирали раціональний пакет матеріалів, пропонували для виготовлення виробу сучасне, передове обладнання.

Випускники відтворювали творчі задуми у своїх креативних проектах. Комісію приємно здивували виступи студентів актуальністю та обґрунтованістю рішень, застосуванням інноваційних комп’ютерних технологій, використанням сучасних методів і засобів проектування одягу.

У процесі захисту дипломних проектів студенти показали високий рівень професійних знань і практичних навичок, що надбали під час навчання у коледжі.

Усі дипломні проекти були високо оцінені головою екзаменаційної комісії Нечіпор С.В. – В.о. директора ДНЗ «Регіонального ЦПО швейного виробництва та сфери послуг Харківської області».

Отож, у 2024 році студентами 4 курсу, здобували професійну кваліфікацію технік – конструктор та освітню кваліфікацію фахового молодшого бакалавра “Моделювання та конструювання промислових виробів” 3 випускники одержали диплом з відзнакою.

Колектив коледжу щиро вітає студентів – випускників із успішним завершенням навчання та бажає їм миру, злагоди, нових творчих успіхів та досягнень у професійній діяльності та особистому житті.