Візит Урядової уповноваженої з питань гендерної політики до Харкова: участь коледжу у зустрічі | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Візит Урядової уповноваженої з питань гендерної політики до Харкова: участь коледжу у зустрічі

Візит Урядової уповноваженої з питань гендерної політики до Харкова: участь коледжу у зустрічі

левченко3

            15 травня Харков відвідала Урядова уповноважена з питань гендерної політики Левченко Катерина Борисівна. Протягом візиту відбулося декілька прес-конференцій та зустрічей, одна з яких пройшла на базі Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Під час зустрічі з гендерними експертками, представницями та представниками Гендерних центрів закладів вищої освіти, серед яких була й представниця ДВНЗ «ХКТД» М.М. Щербина, були обговорені актуальні проблеми щодо реалізації державної гендерної політики як на центральному, так і на місцевому рівні.

левченко2

         Професор Левченко передала Центру Гендерної Освіти коледжу навчальний посібник «Жінки. Мир. Безпека» для використання в процесі викладання соціології.

левченко1

          Головною темою обговорень стала реалізація національної програми під егідою Комісії Україна-НАТО на 2018 рік. Чотири профільних заклади Харківської області візьмуть участь у реалізації проекту, спрямованого на забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у секторі безпеки та оборони.