Наш гуртожиток | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Наш гуртожиток

Оплата за гуртожиток

Оплата за проживання у гуртожитку складає  40% від ординарної академічної стипендії.

Гуртожиток для студентів коледжу, розташований за адресою: пр. Отакара Яроша 8а, від станції метро Ботанічний сад 500 метрів. У гуртожитку блочна система по 4 кімнати із сучасними меблями. На кожному поверсі кухня та 2 кімнати самопідготовки, у кімнатах мешкають по 2-3 студента.
У гуртожитоку для студентів створені належні умови для навчання, дозвілля та відпочинку. Організована бібліотека, працюють 14 кімнат для самопідготовки з різних дисциплін, в яких викладачі коледжу надають консультації студентам і де студенти можуть готуватися до занять самостійно.
Для відпочинку створений спортивний майданчик, спортивна кімната з тренажерами, хол для заняття тенісом, гурткова кімната. Працюють гуртки за інтересами: «Господарочка», «Художнє вишивання», «Клуб веселих і кмітливих» та багато інших. Вихователь гуртожитку підтримує тісний зв’язок з керівниками груп, з батьками студентів.
Для організації побуту та дозвілля у гуртожитку діє студентське самоврядування, яке очолює голова студентського самоврядування гуртожитку.
До самоврядування входять: старости поверхів, секцій, кімнат. Також діють сектори:
-санітарно-побутовий займається перевіркою санітарного стану житлових та побутових приміщень;
-редколегія-до кожного свята випускаються газети-привітання, після кожного виховного заходу випускається фото-звіти, оформляються фотоальбоми;
-ремонтна бригада займається ремонтом у гуртожитку та допомагає співробітникам гуртожитку дбати про майно коледжу та гуртожитку;
-культурно-масовий готуює і проводить тематичні вечори, День студента, Тетянин день, 8 Березня, День Перемоги, новорічні свята, День св. Валентина та багато інших;
– навчальний актив студентського самоврядування гуртожитку допомагає невстигаючим студентам;
– спортивний – працює під гаслом «За здоровий спосіб життя», організовує спортивно-масові заходи, проводяться змагання з футболу, волейболу на спортивному майданчику біля гуртожитку.