Наглядова рада | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Наглядова рада

Наглядова рада Коледжу сприяє вирішенню перспективних завдань розвитку закладу освіти, залученню фінансових ресурсів для забезпечення його діяльності з основних напрямів розвитку і здійснення контролю за їх використанням, ефективній взаємодії Коледжу з державними органами та органами місцевого самоврядування, громадськістю, громадськими об’єднаннями та суб’єктами господарської діяльності в інтересах розвитку, підвищення якості освітньої діяльності і конкурентоспроможності Коледжу.

Склад наглядової ради

Харківського фахового коледжу технологій та дизайну

Олександр Білоусов – директор комунального закладу «Харківська спеціальна школа ім.В.Г.Короленка» Харківської обласної ради, віце-президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціації тифлопедагогів України», заслужений працівник освіти України.

Олег Литвин – доцент, професор кафедри харчових технологій, легкої промисловості і дизайну Української інженерно-педагогічної академії, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.

Віктор Моісєєв – професор кафедри хімічної техніки та промислової екології навчально-наукового інституту механічної інженерії і транспорту Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», кандидат технічних наук, професор ВАК.

Юрій Поліщук – директор приватного підприємства фірми «Слобожанка».

Марія Татарінцева – голова обласної профспілки працівників текстильної та легкої промисловості, заслужений працівник промисловості України.

Положення про Наглядову раду ДВНЗ ХКТД