Результати вступних випробувань | Державний вищий навчальний заклад "Харківський коледж текстилю та дизайну"

Результати вступних випробувань

Результати вступних випробувань на базі БЗСО

(9 класів)

 

Група 1.1. Рисунок 1 Рисунок 2 Укр. мова Математика
1 Обозна Аліна Юріївна 128 135 149
2 Панченко Карина Євгенівна 124 164 170
3 Підкопай Тетяна Олексіївна 162 157 160
4 Полівода Олександр Геннадійович 125 149 124
5 Редько Марія Сергіївна 180 164 160
6 Сухонос Вероніка Олегівна 128 165 170
7 Титаренко Поліна Дмитрівна 126 145 142
8 Тіщенко Валентин Володимирович 165 165 136
9 Хоруженко Надія Олексіївна 150 159 163
10 Чурсіна Дар’я Ярославівна 127 141 145

 

Група 1.2. Рисунок 1 Рисунок 2 Укр. мова Математика
1 Гольченко Софія Андріївна 150 143 139
2 Долбієв Дмитро Геннадійович 123 138 1
3 Костюченко Таісія Костянтинівна  –  –  –
4 Левицький Ілля Андрійович 124 139 149
5 Овчинникова Софія Андріївна 126 143 129
6 Савченко Назар Дмитрович 149 150 160
7 Суворіна Катерина Володимирівна 122 157 175
8 Сусла Поліна Андріївна 152 162 170 130
9 Тюфякова Марія Сергіївна 163 181 130
10 Яновська Катерина Олексіївна 150 148 149

 

Група 1.3. Рисунок 1 Рисунок 2 Укр. мова Математика
1 Богатиренко Вікторія Володимирівна 153 150 135
2 Власенко Анастасія Андріївна 155 140 130
3 Гребеннік Вероніка Сергіївна  –  –  –
4 Каменєва Вікторія Геннадіївна 123 142 140
5 Корольова Вікторія Вікторівна  –  –  –
6 Кузнєцова Вероніка Олегівна 165 162 149
7 Магда Софія Євгенівна 135 144 145
8 Сухомлін Кіра Сергіївна 131 134 139
9 Тінякова-Олефір Владислава Денісівна  –  –  –
10 Шульгіна Дар’я Олександрівна 180 178 179

 

Група 2.1 Рисунок 1 Рисунок 2 Укр. мова Математика
1 Бевзюк Єва Олександрівна 176 187 170
2 Вербицький Ілля Олександрович 160 180 160
3 Долгінцева Анастасія Андріївна  –  –  –
4 Євсєєва Тетяна Дмитрівна 154 152 132
5 Линник Єлизавета Валеріївна 129 160 130
6 Майстренко Ірма Романівна 180 180 165
7 Нардєд Анастасія Олександрівна 152 157 150
8 Перекрест Діана Андріївна  –  –  –
9 Юдіна Дар’я Вікторівна  –  –  –

 

Група 2.2 Рисунок 1 Рисунок 2 Укр. мова Математика
1 Гончарова Марія Сергіївна 130 167 159 150
2 Горелова Олександра Андріївна  –  –  –  –
3 Коваленко Анастасія Андріївна 126 169 139  –
4 Новоселов Кирило Валентинович  –  –  –  –
5 Продан Аліна Віталіївна 149 170 169 140
6 Тесленко Кирило Сергійович 123 148 129 132
7 Цилюрнік Денис Антонович 125 150 140  –
8 Шевельова Юлія Євгенівна 152  – 155  –
9 Штомпель Ксенія Ігорівна 175 170 135 142
10 Черненко Вікторія Сергіївна 135 149 135 130

 

Група 2.3 Рисунок 1 Рисунок 2 Укр. мова Математика
1 Боднар Анастасія Олегівна 133 156 138  –
2 Деркач Анна Сергіївна 134 149 155 135
3 Єрмолова Валерія Юріївна 124 149 160 130
4 Овчарук Віра Сергіївна 129 150 155 132
5 Протасов Георгій Андрійович 128 162 148 130
6 Склярова Юлія Геннадіївна  –  –  –  –
7 Стеценко Данило Олександрович 130 155 146 150
8 Шейх Албасатіна Фатима Абдилкадер 100 120 143 146
9 Шелудченко Єлизавета Миколаївна 131 168 143  –
10 Ярова Катерина Єгорівна 125 150 140 140

 

Група 3.1 Рисунок Укр. мова Математика
1 Амеліна  Анастасія Олександрівна 148 139
2 Бредіхіна Катерина Олександрівна 160 159
3 Возборська Єлизавета Юріївна 142 135
4 Денисенко Каміла Олександрівна 128 130
5 Кононученко Артем Андрійович 124 130
6 Кулябка Ірина Олегівна 139 139
7 Прімкулова Мерджен Нуріддінова 130 130
8 Сосницька Аліна Сергіївна 165 139
9 Судейко Віолета Валеріївна 130 135
10 Тома Анастасія Олександрівна 166 160
11 Яріш Марія Миколаївна 145 139

 

Група 3.2 Рисунок Укр. мова Математика
1 Барабаш Альона Віталіївна 139 140
2 Безмогорична Тетяна Геннадіївна 145 159
3 Демченко Анна Станіславівна 145 159
4 Кашуба Аліна Євгенівна 129 135
5 Кравченко Дар`я Назарівна 155 160
6 Мануйлов Микита Андрійович 130 135
7 Пономаренко Надія Олексіївна 155 145
8 Реус Еліна Ігорівна 149 160
9 Шовкопляс Наталія Василівна 129 149

 

Група 3.3 Рисунок Укр. мова Математика
1 Баришнікова Анна Сергіївна 130 135
2 Бельченко Аліна Сергіївна  –  –
3 Борисовська Поліна Ігорівна 170 145
4 Гужва Вікторія Олександрівна 149 130
5 Єрмакова Тетяна Анатоліївна 129 140
6 Ісса Лара Махмудівна 129 140
7 Ковилкіна Анастасія Михайлівна 179 145
8 Костомян Тігран Єдмонович 159 160
9 Линицька Анастасія Дмитрівна 135 130
10 Светлічна Софія Євгенівна 140 159
11 Сульдіна Анастасія Сергіївна 129 130

 

Група 4.1 Рисунок Укр. мова Математика
1 Борисенко Анастасія Анатоліївна 150 149
2 Герусов Кирило Дмитрович 139 140
3 Зіненко Альона Русланівна 150 170
4 Зозуля Ярослав Віталійович 155 155
5 Корольова Поліна Олександрівна  –  –
6 Махоніна Вікторія Олексіївна 130 145
7 Пашкова Аліна Миколаївна 159 175
8 Савченко Маргарита Русланівна 149 150
9 Трегубенко Софія Андріївна 135 145
10 Щирий Данило Миколайович 125 130

 

Група 4.2 Рисунок Укр. мова Математика
1 Азізова Олена Олександрівна 139 179
2 Буряк Ангеліна Володимирівна 149 159
3 Воронова Софія Андріївна 149 135
4 Гашимова Софія Тельманівна 145 140
5 Герасименко Софія Миколаївна 139 140
6 Курбанова Ойшахон Абдусатторівна 125 135
7 Лец Аріана Русланівна 155 155
8 Пузач Анастасія Павлівна 130 150
9 Сорокіна Анастасія Дініїлівна 148 145
10 Чернікова Дар’я Юріївна 130 139

 

Група 4.3 Рисунок Укр. мова Математика
1 Ващук Анна Андріївна 145 151
2 Велика Мілена Костянтинівна 120 135
3 Діонісьєва-Македонська Дар’я Дмитрівна 159 150
4 Ібрагімова Хадіджа 138 135
5 Караченцева Вероніка Русланівна 129 155
6 Кравець Вероніка Євгенівна 120 132
7 Морозова Анна Олексіївна 138 141
8 Омельченко Еліна Володимирівна 175 165
9 Панченко Давид Олександрович 132 138
10 Тупікова Дар’я Юріївна  –  –
11 Правдін Владислав Андрійович 147 145

 

Група 5.1 Рисунок Укр. мова Математика
1 Кльопа Альона Ігорівна 130 138
2 Козирєва Вікторія Володимирівна 173 150
3 Соломащенко Ростислав Олександрович 146 150
4 Середа Марія Олександрівна 149 135
5 Поманисочка Діана Костянтинівна 143 139
6 Подолян Аліна Віталіївна 142 130
7 Склярова Юлія Геннадіївна 155 139
8
9
10

 

Група 6.1 Рисунок 1 Рисунок 2 Укр. мова Математика
1 Акуфенко Дар’я Романівна 142 129 142 145
2 Безрідна Софія Віталіївна 135 156 130 145
3 Васильєва Анна Ігорівна 184 180 163 155
4 Грішина Єлизавета Володимирівна 123 121 133 130
5 Євсюкова Анастасія Андріївна 131 125 167 149
6 Іщенко Міла Андріївна 167 175 135 150
7 Колмякова Вероніка Володимирівна  –  – 162 159
8 Курінна Софія Сергіївна  –  –  –  –
9 Кучіна Анастасія Сергіївна 145 137 147 145
10 Лихобаба Анастасія Миколаївна 124  – 161 158
11 Меденцева Вікторія Вікторівна 156 175 130 135

 

Група 6.2 Рисунок 1 Рисунок 2 Укр. мова Математика
1 Білоусова Марина Максимівна 149 157 149 139
2 Водоп’янова Марія Андріївна 150 124 122 135
3 Деркач Анна Сергіївна  –  –  –  –
4 Джакелі Олександра Андріївна 170 151 159 150
5 Езеджи Фелікс Чинонсо Годспацерович 182 180 149 149
6 Жук Дмитро Володимирович 133  – 139 149
7 Крахмальова Марина Дмитрівна 162 151 175  –
8 Помеляйко Марина Сергіївна 132 148 154 135
9 Пристінська Ангеліна Андріївна 139 135 135 130
10 Степанова Марта Денісова 158 157 130 155
11 Фомічов Валерій Вячеславович 127 136 125 135

 

Група 6.3. Рисунок 1 Рисунок 2 Укр. мова Математика
1 Бобрішова Стелла Олександрівна 177 175 130 159
2 Звєрькова Єлизавета Вячеславівна 154 155 125  –
3 Карпович Марія Павлівна 131 153 133 155
4 Кладницька Дар’я Володимирівна 150 160 129 145
5 Корабельніков Євгеній Сергійович  –  – 130 149
6 Костенко Тетяна Сергіївна 175 182 130 169
7 Сметана Анастасія Русланівна 174 167 130 155
8 Стригуль  Марія Сергіївна 142 155 150 149
9 Щитова Катерина Олександрівна 152 165 130 148
10 Ярьоменко Володимир Володимирович 132 169 129 150

 

Група 7.1 Рисунок Укр. мова Математика
1 Гаркавенко Анастасія Валеріївна 155 160
2 Дробашко Вікторія Дмитрівна 142 155
3 Калінович Валерія Романівна 139 145
4 Кузнєцов Роман Вадимович 140 155
5 Куракіна Дар’я Віталіївна 125 130
6 Набієв Ельджан Ельхан огли 130 145
7 Онацька Євгенія Дмитрівна 148 165
8 Павлік Анастасія Русланівна 149 155
9 Рябченко Аліна Андріївна 159 130
10 Шевченко Софія Вячеславівна 130 145
11 Яковлєва Вікторія Антонівна  –  –

 

Група 7.2 Рисунок Укр. мова Математика
1 Бобровський Павло Едуардович 145 160
2 Ткачук Анастасія Сергіївна 139 130
3 Скляров Артем Костянтинович 123 140
4 Лях Марія Артемівна 129 132
5 Копитова Лілія Вадимівна 147 130
6 Тодосійчук Дарина Сергіївна 122 130
7 Спірічева Катерина Олександрівна 125 130
8 Куценко Богдана Сергіївна 149 165
9 Орешина Лілія Станіславівна 122 130
10

 

Група 8.1 Рисунок 1 Рисунок 2 Укр. мова Математика
1 Антонова Анна Миколаївна 122  – 125 130
2 Брагіна Олександра Олексіївна 125 127 142 130
3 Головчук Софія Геннадіївна 178 169 144 145
4 Єна Світлана Олександрівна 149 162 152 130
5 Ібрагімова Вероніка Юліанівна 176 152 165 135
6 Льовочкіна Юліанна Олександрівна 149 172 140 145
7 Нелюб Анна Олександрівна 165 165 140 148
8 Піддубко Владлена Олексіївна 176 167 153 138
9 Пилипенко Таїсія Євгенівна 150 162 132 130
10 Федас Поліна Сергіївна 151 164 156 132

 

Група 8.2 Рисунок 1 Рисунок 2 Укр. мова Математика
1 Балаба Вероніка Сергіївна 130 155 150  –
2 Бєлікова Ірина Костянтинівна 189 186 180 179
3 Бибик Анна Сергіївна 120  – 145 130
4 Ковальова Марина Олексіївна 133 165 129 130
5 Нестеренко Тетяна Сергіївна 150 170 139 145
6 Остащенко Сергій Андрійович 160 149 170 160
7 Петренко Вікторія Василівна 143 150 149 130
8 Петренко Єлизавета Олександрівна 160 132 150 170
9 Рябова Марія Максимівна  –  –  –  –
10 Харченко Діана  Дмитрівна 120 128 149 130

 

Група 8.3 Рисунок 1 Рисунок 2 Укр. мова Математика
1 Вишневська Оксана Олександрівна 155  – 148 130
2 Древаленко Валерія Станіславівна 152 134 139 135
3 Дубова Ксенія Володимирівна 151 137 160 130
4 Звонарьова Анастасія Дмитрівна 122 122 149 148
5 Зіборова Анастасія Андріївна 148 174 149 135
6 Омельченко Поліна Геннадіївна 170 170 175 130
7 Петренко Софія Володимирівна 152 142 170 165
8 Стадник Анастасія Олексіївна 153 150 149 130
9 Рубанова Софія Віталіївна 141 128 150 130
10 Щетініна Діана Юріївна 153 162 148 159

 

Група 9.1 Рисунок 1 Рисунок 2 Укр. мова Математика
1 Арзуманян Мілена Араратівна 172 173 179 170
2 Голотенко Анастасія Сергіївна 176 163 138 155
3 Дремлюка Софія Леонідівна 146 122 160 130
4 Замахаєва Юлія Дмитрівна 152 164 169 130
5 Засядько Єлизавета В’ячеславівна 125 136 143 135
6 Конюхов Євген Олександрович 121 131 132 142
7 Путренко Софія Олексіївна 125 164 132 130
8 Руденко Поліна Олегівна 180 162 140 139
9 Рябова Марія Максимівна 140 143 169 170
10 Яцюк Стефанія Олександрівна 180 179 150 135

 

Група 9.2 Рисунок 1 Рисунок 2 Укр. мова Математика
1 Борисовська Ангеліна Дмитрівна 170 176 130 150
2 Бугаєнко В’ячеслав Павлович 167 167 130 130
3 Жучкова Софія Олексіївна 145 172 130 140
4 Каліберда Єлизавета Максимівна 149 167 130 135
5 Маляр Ольга Юріївна 168 168 130 130
6 Попова Дар’я Денисівна 152 164 149 130
7 Сумарокова Олександра Сергіївна 142 140 130 130
8 Кульмінська Вероніка Андріївна 120 136 169 150
9 Роман Мілана Олександрівна 127 155 129  –
10 Чухломіна Раїса Володимирівна 121 129 149 130
11 Шевцова Єлизавета Олександрівна 122 142 140 135

 

Група 9.3 Рисунок 1 Рисунок 2 Укр. мова Математика
1 Бірюкова Софія Петрівна 127 164 140 140
2 Воронова Аделіна Дмитрівна 150 160 138  –
3 Давидунь Ксенія Олександрівна 179 166 129 165
4 Захаров Кирило Романович 130 162 140  –
5 Колісник Богдана Русланівна 160 164 140 155
6 Крохмальова Марина Дмитрівна  –  –  – 169
7 Лозова Анна Іванівна 150  – 140 155
8 Панченко Дарія Сергіївна 133 135 149 139
9 Смородінов Кирило Олександрович 123 123 130 130
10 Супелюк Альона Вячеславівна 152 141 159 170
11 Черненко Артем Олександрович 147 145 140  –

 

Група 10.1 Рисунок 1 Рисунок 2 Укр. мова Математика
1 Долженко Оксана Юріївна 178 160 160  –
2 Каліфіцька Орина Олександрівна 141 149 144 145
3 Кононенко Валерія Володимирівна 149 158 146 142
4 Краснокутська Емілія Юріївна 165 162 155 133
5 Огай Єлизавета Костянтинівна  –  –  –  –
6 Покосенко Аліна Артурівна 163 180 145 135
7 Романова Анастасія Ігорівна 184 162 168 160
8 Степуніна Олександра Андріївна 170 160 143 135
9 Фролова Варвара Сергіївна  –  –  –  –
10 Швидченко Кирил Максимович 175 170 169 180
11 Широкорад Вікторія Дмитрівна 150 142 159 149

 

Група 10.2 Рисунок 1 Рисунок 2 Укр. мова Математика
1 Ачкасова Тетяна Вікторівна  –  –  –  –
2 Берлін Артем Русланович 165 180 149 145
3 Зачко Олеся Ігорівна 170 160 129 130
4 Казарова Анжеліка Андріївна  –  –  –  –
5 Коваленко Софія Володимирівна 164 150 140 140
6 Левелець Єлизавета Евгенівна 129 124 100 130
7 Салтовська Марія Русланівна 182 169 159  –
8 Сердюкова Валерія Сергіївна 152 169 146 152
9 Триньова Руслана Віталіївна 100  – 130 130
10 Яковлєва Єлизавета Віталіївна 180 189 150 160
11 Кулік Марія Ігорівна 165 160 159  –

 

Група 10.3 Рисунок 1 Рисунок 2 Укр. мова Математика
1 Баришєв Богдан Вадимович 121 120 125 149
2 Батеріков Федір Олександрович 120 129 155 160
3 Єна Олександр Олександрович 122 126 130 135
4 Мішина Лада Олексіївна 122 170 140 142
5 Нестеренко Марія Андріївга 139 130 130 130
6 Перекрест Діана Андріївна 127 159 149  –
7 Петряєва Діана Дмитрівна 139 157 130 130
8 Слєсаренко Катерина Олегівна 138 162 135 145
9 Толубець Євгенія Олегівна  –  – 157 135
10 Юрченко Катерина Володимирівна 138 130 145 140