Результати вступних випробувань | Державний вищий навчальний заклад "Харківський коледж текстилю та дизайну"

Результати вступних випробувань

Група 1

ПІБ Рисунок
1. Альхаварі Лейла Аделівна 153
2. Анютіна Крістіна Ігорівна 158
3. Бузько Ангеліна Михайлівна 168
4. Василюк Юліана Сергіївна 150
5. Високосова Єлизавета Олександрівна 152
6. Воронкова Дарина Олексіївна 153
7. Головко Катерина Євгенівна 150
8. Дзех Евеліна Валеріївна
9. Дубініна Єлизавета Іллівна 188
10. Жучкова Аріна Володимирівна 146
11. Калініна Анастасія Ігорівна 151
12. Крауш Юлія Андріївна 156
13. Лавриченко Софія Дмитрівна
14. Лисенко Анна Юріївна 150
15. Литвин Регіна Ігорівна 151
16. Маслова Ольга Віталіївна 187
17. Медведєва Варвара Ігорівна 190
18. Помеляйко Марина Сергіївна 155
19. Попова Дар’я Валеріївна 170
20. Попова Єлизавета Сергіївна 148
21. Романцова Єлизавета Костянтинівна 160
22. Роскопит Марина Станиславівна 149
23. Северин Жанна Сергіївна 149
24. Скрипниченко Дар’я Віталіївна 154
25. Сокольнікова Майя Антонівна 159
26. Смєцька Ілона Романівна 173
27. Халова Ірина Олександрівна 189
28. Шевченко Аліса Сергіївна 152

 

Група 3

ПІБ

Індивідуальна усна співбесіда
1. Борматова Дар’я Костянтинівна 142
2. Воробйов Артем Ельданизович 156
3. Горбуньова Ангеліна Олександрівна 155
4. Дяченко Катерина Олександрівна 160
5. Євдокімова Кристина Олександрівна 146
6. Іванова Вікторія Андріївна 186
7. Левчук Аліна Олександрівна 154
8. Мохонько Анастасія Євгенівна 140
9. Носик Карина Дмитрівна 150
10. Подорожна Юлія Олександрівна 151
11. Пукшин Вероніка Степанівна 178
12. Сещенко Ангеліна Олегівна 185
13. Хрустальова Софія Дмитрівна 150

 

Група 4

ПІБ Індивідуальна усна співбесіда
1.      Білик Анастасія Юріївна 147
2.      Бондаренко Софія Олександрівна 160
3.      Вальков Едуард Сергійович 166
4.      Живолуп Ірина Віталіївна 176
5.      Захарчишин Георгій Андрійович 150
6.      Міндрін Кирило Максимович 175
7.      Назаренко Валерія Віталіївна 171
8.      Олійник Олеся Володимирівна 161
9.      Паскевич Дар’я Ігорівна 171
10.   Петрова Валерія Дмитрівна 185
11.   Пухліна Вікторія Борисівна 155
12.   Світлична Марія Андріївна 155
13.   Шоміна Мілана Сергіївна 168
14.   Юхно Мілана Віталіївна 150

 

Група 5

ПІБ Індивідуальна усна співбесіда
1.      Високосова Єлизавета Олександрівна 150
2.      Головко Катерина Євгенівна 153
3.      Герман Уляна Миколаївна 160
4.      Дзех Евеліна Валеріївна
5.      Іванова Іоланта Олександрівна 150
6.      Карпенко Ксенія Сергіївна 140
7.      Котова Софія Олександрівна 175
8.      Крауш Юлія Андріївна 163
9.      Лавріченко Софія Дмитрівна 142
10.  Лисенко Анна Юріївна 160
11.  Маслова Ольга Віталіївна
12.  Помеляйко Марина Сергіївна 140
13.  Попова Анастасія Сергіївна 153
14.  Попова Єлизавета Сергіївна 140
15.  Романцова Єлизавета Костянтинівна 168
16.  Сокольнікова Майя Антонівна 168
17.  Халова Ірина Олександрівна 155
18.  Хоба Аніта Русланівна 165
19.  Шевченко Аліса Сергіївна 160
20.  Шевченко Віктор Вікторович 174
21.  Роскопит Марина Станіславівна 145

 

Група 7

  ПІБ Індивідуальна усна співбесіда
1.      Арустамян Августіна Едгарівна 140
2.      Бірюкова  Вікторія Андріївна 140
3.      Борзенкова Анастасія Романівна 142
4.      Бузько Ангеліна  Михайлівна 185
5.      Герасименко Влада Євгенівна 140
6.      Дружко Катерина Віталіївна 171
7.      Дяконова Любов Єдуардівна 152
8.      Еременко Марія Олександрівна 165
9.      Жучкова Аріна Володимирівна 165
10.   Конотопченко Валерія Миколаївна 170
11.   Крутоголова Анастасія Сергіївна 150
12.   Кравченко Уляна Андріївна
13.   Красій Єгор Андрійович 150
14.   Крет Владислава Олександрівна 153
15.   Маслова Ольга Віталіївна 178
16.   Немашкало Анастасія Романівна 173
17.   Новикова Вероніка Вадимівна 174
18.   Оніщенко Анна Романівна 150
19.   Остапенко Вікторія Вячеславівна 157
20.   Путько Анастасія Геннадієвна 150
21.   Сушко Артур Михайлович 155
22.   Тимошенко Катерина Ігорівна 150

 

Група 9

ПІБ Рисунок
1.      Бойко Кирил Олегович
2.      Василенко Єлизавета Дмитрівна 163
3.      Вуткі Марія Сергіївна 182
4.      Долга Злата Вадимівна 190
5.      Дяконова Любов Едуардівна 127
6.      Єрмоленко Ізольда Олександрівна 146
7.      Крєтова Єлизавета Сергіївна 176
8.      Лапко Аліна Володимирівна 150
9.      Лаптєв Олександр Віталійович 157
10.  Левчук Аліна Олександрівна 159
11.  Легеньківська Поліна Юріївна 145
12.  Лемішко Владислав Єгорович 178
13.  Масленнікова Кіра Андріївна 152
14.  Матбердієв Богдан Байрамгелдійович
15.  Махонько Анастасія Євгенівна 126
16.  Морозова Дар’я Михайлівна 151
17.  Мороховець Ангеліна Юріївна 172
18.  Нікуліна Віталіна Сергіївна 157
19.  Ноздрачова Юлія Євгенівна 162
20.  Ольховська Віолета Вікторівна 147
21.  Остапенко Вікторія Вячеславівна 144
22.  Павлова Юлія Дмитрівна 124
23.  Подорожна Юлія Олександрівна 140
24.  Поморцева Анна Костянтинівна 170
25.  Понамарьов Давид Сергійович 185
26.  Сало Софія Віталіївна
27.  Сокольнікова Діана Віталіївна 180
28.  Телуха Дар’я Євгенівна 129
29.  Шапошнікова Юлія Максимівна

 

Група 10

ПІБ

Рисунок
1.      Бондаренко Софія Олександрівна 130
2.      Громова Софія Вадимівна 169
3.      Дощак  Анна Романівна 190
4.      Дружко Катерина  Віталіївна 167
5.      Дудкіна Діана Аркадіївна 165
6.      Єременко Марія Олександрівна 156
7.      Золотарьова Альона Сергіївна
8.      Іванченко Валерія Романівна 154
9.      Колеснікова Марія Володимирівна
10.  Кравченко Уляна Андріївна
11.  Красій Єгор Андрійович 126
12.  Лоцюк Олександр Андрійович 122
13.  Кундеус Даря Владиславівна 172
14.  Мала Руслана Олександрівна 189
15.  Немашкало Анастасія Романівна
16.  Олійник Олеся Володимирівна 175
17.  Петрова  Анна Вячеславівна
18.  Світлична Марія Андріївна 125
19.  Сещенко Ангеліна Олегівна 166
20.  Синянська Ангеліна Андріївна 120
21.  Скоробогатова Єва Олександрівна 130
22.  Третяков Даніїл Олександрович 128
23.  Тимошенко Катерина  Ігорівна 140
24.  Федоренко Еліна Максимівна 151