Виробництво та дизайн тканин, трикотажу і пряжі | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Виробництво та дизайн тканин, трикотажу і пряжі

Спеціальність: 182 «Технології легкої промисловості»
Спеціалізація: «Виробництво та дизайн тканин, трикотажу і пряжі»

Виробництво та дизайн тканин, трикотажу і пряжі» – це професія для кожного, хто любить красу, хто мріє одягати людей в модний текстиль, хто хоче створити у оселях і офісах затишок.
      На спеціалізації готують фахівців з дизайну та технології виробництва текстильних, трикотажних та килимових виробів і пряжі, які забезпечують багатство вашого вибору в тканинах та трикотажних виробах, в оздобленні житла чи робочого місця у відповідності з найсучаснішою модою та дизайнерським смаком.
      Ткацьке виробництво, виробництво трикотажу і пряжі – це розмаїття кольорової гами і малюнків на тканинах, килимах, пледах, ковдрах, трикотажних полотнах, трикотажних виробах та білизні. Технологічний прорив у виробництві пряжі дає змогу текстильникам пропонувати ринку нові вирішення у різноманітті фасонної пряжі, комбінованої пряжі, пряжі з нанотехнологічними задатками.
      Випускники працюють на провідних підприємствах текстильної промисловості, підприємствах по виготовленню трикотажної продукції, килимових виробів та виробництві пряжі.


232425