В гостях у коледжа наш випускник Андре Тан 2019 | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

В гостях у коледжа наш випускник Андре Тан 2019

         Значна частина випускників нашого коледжу досягли великих успіхів у своїй професійній діяльності. Серед них видатний український дизайнер одягу Андре Тан (Андрій Тищенко) –випускник 2001 року спеціальності «Моделювання та конструювання виробів народного вжитку».

         У своїх інтерв’ю в засобах масової  інформації, бесідах зі студентами Андре підкреслює, що знання і практичні навички, які він здобув у коледжі, стали міцним фундаментом для його подальшого розвитку як модельєра – дизайнера одягу.

         У лютому 2019 року Андре Тан відвідав свою almamater.

         Андре Тан був присутній на показі студентських колекцій майбутніх талановитих модельєрів-дизайнерів – студентів нашого коледжу: Романа Вільда, Анастасії Майстренко, Анни Гранівської, Анастасії Харченко, Дар’ї Зінченко, Софії Віжунової.

         При відвідування навчальних майстерень він поділився досвідом зі студентами коледжу як досягти майстерності у професії, як стати видатним, популярним, затребуваним дизайнером. Він поділився досвідом зі студентами коледжу як досягти майстерності у професії, як стати видатним, популярним, затребуваним дизайнером.

         Андре був приємно здивований творчим розвитком коледжу, досягненнями наших студентів та викладачів. Підкреслив, що тільки талановиті викладачі могли підготувати таких студентів.