Екскурсия на броварню 2018 | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Екскурсия на броварню 2018

6 березня викладачи економічних дисциплін Зерній О.В. та Коваленко О.О.  разом із студентами  групи Е,Б-31 мали змогу відвідати компанію SUN InBevUkraine, яка відома усьому світу виробництвом пивної продукції, та  закріпити отримані теоретичні знання на практиці .

2

Це був вкрай цікавий івент, адже ми могли спостерігати увесь шлях створення пива від вибору сировини, безпосереднього варіння продукції, до упакування та сортування.

4

1

Екскурсія в цеху проводилась фахівцем компанії, всі учасники були забезпечені необхідною формою та спеціальними окулярами. Студенти повністю занурилися в атмосферу виробництва й не хотіли закінчувати своєї подорожі, яка виявилась не лише пізнавальною, але ще й досить веселою!) Окрім отриманих знань щодо випуску продукції, група була проінформована про фінансовий та адміністративний відділи.

3

Студенти з великим задоволенням прослухали історію створення компанії, своїми очима побачили технологію розливу пива в пляшки, оцінили якість виробництва та кількість браку. А після цікавої екскурсії ми мали можливість продегустувати продукцію компанії.
Студенти висловлюють подяку компанії SUN InBevUkraine у місті Харкові, а особливо нашим друзям з Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи»  за неймовірні враження від екскурсії!