Фотоекспозиція «Переможці» | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Фотоекспозиція «Переможці»

11 квітня студенти груп Е,Б-11 и МК,Д-11 та викладач економічних дисциплін Зерній О.В. відвідали соціальний мультимедійний проект фотоекспозицію «Переможці», яка проходила у ХНАТОБі. Проект розповідає історії бійців АТО і волонтерів, які під час військових дій на сході України втратили кінцівки, але не втратили сили духу. В його основу лягла серія фотографій відомого українського фотографа О.Мордерера, які демонструють, що люди з протезами – це повноцінні члени суспільства, щасливі, красиві, мають всі можливості жити, працювати, втілювати мрії, одружуватися та здобувати нові перемоги .

Радість, сльози, хвилювання, посмішки і знову сльози … Саме такі емоції випробували всі студенти, які прийшли на виставку «Переможці». Отже, вони вирішили поділитися своїми думками про цю фотоекспозицію.

С.Вижунова (гр.МК-11): «Сьогодні я відвідала виставку фотографічного мистецтва у ХНАТОБі. На виставці були представлені роботи фотографа, який зміг передати любов до життя молодих героїв України, які воювали в зоні АТО. Всі ми отримали масу неймовірних вражень, переглядаючи шедеври галереї. Особисто мене ця виставка змусила задуматися про те, що потрібно посміхатися життю, незважаючи ні на що. Потрібно цінувати те, що ти маєш, берегти своє здоров’я і ніколи не здаватися. Вірити у світле майбутнє своєї країни, маючи таких героїв у нашому сьогоденні».

А. Павлик (гр.Б-11): «На цих фото справжні герої, які з честю виконують свій обов’язок перед Батьківщиною та народом, щоб українське небо було мирним і безхмарним! Щоб ми ходили до коледжу, на роботу, відпочивали та раділи життю».

ф1

ф2