Інноваційне підприємництво та управління стартап-проектами | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Інноваційне підприємництво та управління стартап-проектами

29 вересня 2023 року для студентів ІІІ курсу спеціальності “Підприємництво та торгівля” відбулася відкрита лекція з дисципліни “Інноваційне підприємництво та управління стартап-проектами” на тему: ”Від ідеї до винаходу”. Викладач економічних дисциплін Татарнікова О.Ю. ґрунтовно представила основні питання, що стосувалися теми. Зокрема, в доступній формі до студентів була донесена сутність винаходу, розкриті загальні положення про право та об’єкти з суб’єктами інтелектуальної і промислової власності, основні задачі, принципи та джерела авторського права.

Модератором відкритої лекції виступив Олексій Володимирович Коломійцев, доктор технічних наук, професор, який зосередив увагу присутніх винаходами, бізнес-ідеями, питанням та набуття прав на інтелектуальну власність.

На занятті у форматі онлайн-конференції на платформі Zoom були присутні: заступник директора з навчально-виробничої роботи Зерній О.В., голова циклової комісії Крючкова В.В., методист відділення Шрамко Н.М., завідувач навчально-методичної лабораторії Кашина Т.К.

У процесі викладення лекційного матеріалу були застосовані прийоми розповіді, характеристики, пояснення, коментування, практичні приклади, що дозволило зберегти стійку увагу слухачів протягом усього заняття. Окрім того, лектор під час проведення лекції перебував у постійному контакті з аудиторією, допомагаючи зрозуміти новий матеріал. У цілому лекція проведена на високому науковому і навчально-методичному рівні та одержала схвальні відгуки колег і студентів.