Міжнародний Global Gender Forum у Харкові: участь коледжу | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Міжнародний Global Gender Forum у Харкові: участь коледжу

Global Gender Forum у Харкові

         7 липня у Харкові уперше в історії України пройшов Міжнародний гендерний форум Global Gender Forum. Близько кілька сотен активних жінок з усієї України – представниці громадськості та органів влади – зібралися на заході, щоб обговорити значення та роль жіночого внеску в різноманітні сфери життя. Усього захід зібрав понад 500 учасниць та учасників, серед яких – представники/-иці посольств США, Австралії та європейських країн в Україні, науковці/-иці, політики/-ині, бізнесмени і бізнес-вумен та громадські діячі/-чки. 

DSC_3015

         Як зазначила організаторська команда, цей форум став своєрідним майданчиком, на якому експертне коло зібралося, щоб обмінятися досвідом і подальшими спільними напрацюваннями, обговорити безперешкодний розвиток потенціалу жінок та підвищення їх видимості у суспільно-економічних процесах держави та світу. На форумі в Харкові були присутні Голова Ради Благодійного Фонду Петра Порошенка, дружина Президента України Марина Порошенко, губернаторка Харківської області Юлія Світлична, народна депутатка України Ірина Луценко.

светличная и порошенко на форуме

19702038_745238785637437_2845483358858260194_n

         Ми раді, що у форумі в рамках участі Центру Гендерної культури був представлений міжнародний проект для Gendermuseum Харкова «Жіноча історія у бісері»/ «Beading the Womantory». Проект презентувала його авторка, викладачка соціальних наук ДВНЗ «ХКТД» канд. філос. наук М.М. Щербина

01 коорд амер помощи в украине

На фото – координаторка американської  допомоги в Україні, Джо Анн Вагнер, зацікавилась проектом та схвалила ідею.