Міжнародний тренінг для керівників українських коледжів | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Міжнародний тренінг для керівників українських коледжів

         18-20 вересня 2017 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбувся Міжнародний тренінг для керівників українських коледжів «Підвищення ефективності діяльності коледжів через призму вдосконалення якості освіти», який проводився за сприяння Міністерства освіти і науки України, Програми  академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні, Міжнародного благодійного Фонду «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» за рахунок гранту, який виділено Посольством США в Україні.

BpGQSLu

         Участь у тренінгу взяли представники коледжу Санта-Фе (США), з яким ведеться активна співпраця, започаткована під час реалізації у 2016 році першого етапу Програми «Адміністрування в системі коледжів США» для директорів українських коледжів.

s59iXJD

GJzSGlf

         Також на тренінгу виступили представники Міністерства освіти і науки України: директор Департаменту вищої освіти Олег Шаров, головний спеціаліст Департаменту вищої освіти Євген Карпенко, фахівець з питань освіти Посольства США в Україні Віра Терновська тощо.

wlEGxmP

         До участі у Міжнародному тренінгу були запрошені 25 директорів кращих коледжів України.

yZjSpf0

         Від Харківської області на Міжнародний тренінг запросили директора ДВНЗ «Харківський коледж текстилю та дизайну» Олену Ємельянову.

Kh2mJ7c

         Протягом трьох днів роботи відбулися презентації, дискусії, обмін досвідом американських та українських колег з таких напрямів:

  • реформування освіти на рівні коледжів: вітчизняний та закордонний досвід;
  • реформа змісту та управління діяльністю коледжів;
  • забезпечення якості освіти та її вплив на зростання ефективності діяльності коледжів;
  • трансформація соціально-психологічного портрету студентської спільноти;
  • академічна доброчесність та її вплив на якість освіти: практичний досвід.

         Зазначені питання є особливо актуальними зараз, коли освітні реформи в Україні ставлять трансформацію професійної освіти як одне з центральних завдань всього суспільства.

         За результатами тренінгу директор коледжу Олена Ємельянова отримала сертифікат.

fHU26Z8

         Результат Міжнародного тренінгу – це отримання нового міжнародного досвіду, що буде сприяти подальшому ефективному розвитку коледжу, удосконалення адміністрування і підвищення якості освіти студентів.