“Ніч науки” в Харкові | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

“Ніч науки” в Харкові

«Ніч науки» в Харкові

26 вересня 2015 року студенти груп Е-11, Б-11, ОР-21, Е-21, Б-21 разом з викладачем економічних дисциплін Зерній Оленою Володимирівною ДВНЗ «Харківський коледж текстилю та дизайну» взяли участь в освітньому проекті «Ніч науки» в Харкові, який проходив у 14 вищих навчальних закладах.
Весь вечір вищі навчальні заклади представляли свої кращі наукові розробки, демонстрували експерименти, відкривали для відвідувачів лабораторії, кафедри та музеї, тому для студентів коледжу була якнайкраща можливість оглянути їх.
Наприклад, в Харківському національному медичному університеті студенти коледжу відвідали анатомічний музей, а також прослухали корисну лекцію про здоров’я.
У Харківському національному університеті міського господарства їм розповіли і дали покерувати освітлюючими об’єктами. Також вони прослухали цікаву лекцію про екологію, захист навколишнього середовища та новітні енергозберігаючі технології.
Студентам коледжу дуже сподобалося в Навчальному центрі «Ландау-Центр» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Це перший у Харкові майданчик інтерактивної науки. Юнаки та дівчата коледжу вивчали і брали активну участь у дослідженнях всіх експонатів центра.
Харківський національний фармацевтичний університет розкрив перед студентами таємниці створення ліків і запропонував виготовити свої: у лабораторії студенти коледжу навчилися виготовляти мазь – гель, а також таблетки.
Солодкий стіл в студентському ресторані цього університету порадував юнаків та дівчат коледжу наприкінці зустрічі.

P1030561

P1030564

P1030566

P1030574

P1030591

P1030612