Студентська весна 2018 | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Студентська весна 2018

12 квітня 2018 року талановита студентська молодь зібралася на традиційному щорічному міжвузівському мистецькому фестивалі-конкурсі “Студентська весна”, який  проводить Харківський міський центр дозвілля молоді за підтримкою Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Наш коледж також прийняв участь у цьому заході.

IMG_5296

“Студентська весна” – це нові творчі ідеї, безмежне поле креативу та позитивної енергетики. Захід збагачує студентське життя духом змагань та допомагає розвинути виконавську майстерність будь-якому студенту.

IMG_5238

Усі учасники намагалися максимально проявити свої таланти та здібності до танців, співів та акторської майстерності.

Це, мабуть, один з найпопулярніших заходів серед студентів, адже де ще вони зможуть розкрити усі свої таланти повною мірою. Підготовка до свята була досить клопіткою і тривалою, але це було варто того.

IMG_2116IMG_2115

Наші студенти були на висоті. Театр зачісок «Афродіта» зачарував глядачів яскравими костюмами і шикарними зачісками.

IMG_5281

Виступи наших талановитих студентів не залишили нікого байдужими.

Театр зачісок «Афтодіта» отримав 1 місце в номінації «Оригінальний жанр».

IMG_2114

Велика подяка викладачу Крупці О.Є. та культорганізатору Дрегановій О.О., студентам спеціальності  «Перукарське мистецтво та декоративна косметика», які завершили створення образу (макіяж, зачіски), театру зачісок «Афтодіта» за високий рівень фахової майстерності і підготовки до міського фестивалю студентської художньої самодіяльності    «Студентська весна 2018».