Участь у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених, аспірантів та студентів «Стан та перспективи розвитку бухгалтерського обліку в Україні» | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Участь у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених, аспірантів та студентів «Стан та перспективи розвитку бухгалтерського обліку в Україні»

У березні 2016р. члени гуртка «Майбутній бухгалтер» – студенти групи Б-31 Замота Ірина, Гаврюшенко Дар’я, Кравцова Марина під керівництвом керівника гуртка провідного викладача вищої категорії спеціальності «Бухгалтерський облік» Єрмоленко Оксани Костянтинівни взяли участь у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених, аспірантів та студентів «Стан та перспективи розвитку бухгалтерського обліку в Україні», головними організаторами якої були Національний університет державної податкової служби України, Навчально-науковий інститут обліку, аналізу та аудиту, кафедра бухгалтерського обліку.
Конференція проходила у м. Ірпінь на базі Національного університету ДПС України, кафедра бухгалтерського обліку.
Тематичні напрямки конференції:
1. Актуальні питання бухгалтерського обліку підприємницької діяльності.
2. Удосконалення бухгалтерського обліку в державному секторі.
3. Бухгалтерський облік як інформаційне джерело контролю, аналізу та управління.
4. Підготовка фахівців з обліку, аналізу та аудиту: проблеми і напрямки удосконалення.
У рамках конференції були написані тези за наступними темами :
1. Замота Ірина – тема «Інформаційне забезпечення контролю і аналізу витрат підприємства».
2. Гаврюшенко Дар’я – тема «Напрями удосконалення бухгалтерського обліку в бюджетних установах».
3. Кравцова Марина – тема «Проблеми та перспективи використання бюджетування на підприємствах України».
Усі доповіді увійшли до збірника тез доповідей (збірник тез доповідей додається в електронному вигляді. Статті студентів нашого коледжу надруковані на стор.: 77, 128, 165).
Студенти отримали сертифікати учасників конференції, які були надіслані на адресу коледжу.
Організаційний комітет відзначив високий рівень представлених студентами нашого коледжу тез.
Керівник гуртка «Майбутній бухгалтер» провідний викладач вищої категорії спеціальності «Бухгалтерський облік» Єрмоленко Оксана Костянтинівна отримала Подяку «За плідну роботу з обдарованими студентами та підготовку учасників, які 24 лютого 2016 року взяли участь у роботі ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених, аспіратнів та студентів «Стан та перспективи розвитку бухгалтерського обліку в Україні».
У Подяці також особливо було відзначено високий рівень представлених тез студентів групи Б-31 ДВНЗ «Харківський коледж текстилю та дизайну» Замоти Ірини, Гаврюшенко Дар’ї, Кравцової Марини.

Збірник матеріалів конференції кафедра бухобліку