Участь у конкурсі проектів у рамках Всеукраїнського молодіжного економічного форуму «Економіка України: шляхи виходу з кризи» | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Участь у конкурсі проектів у рамках Всеукраїнського молодіжного економічного форуму «Економіка України: шляхи виходу з кризи»

У вересні-листопаді 2015р. члени гуртка «Майбутній бухгалтер» – студенти групи Б-31 Замота Ірина, Гаврюшенко Дар’я, Владімірова Інеса, Кравцова Марина під керівництвом керівника гуртка, провідного викладача вищої категорії спеціальності «Бухгалтерський облік» Єрмоленко Оксани Костянтинівни взяли участь у конкурсі проектів у рамках Всеукраїнського молодіжного економічного форуму «Економіка України: шляхи виходу з кризи».
Всеукраїнський молодіжний економічний форум – це масштабний соціальний проект, завдання якого виявити і об’єднати молодих українців, які прагнуть впливати на майбутнє України і бути активними учасниками розвитку її економіки.
Протягом трьох місяців учасники нашої команди шукали шляхи виходу України з економічної кризи, дистанційно вирішували відповідні завдання та створювали проект розвитку економіки міста Харкова та Харківської області з урахуванням соціально-політичної ситуації в країні.
Форум проходив за підтримки Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, виконавчого органу Київської міської ради та Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
До складу журі конкурсу проектів входили провідні експерти та науковці в галузі економіки та представники органів державної влади.
Експертне журі відзначило високий рівень представленого нашою командою есе. Конкуренція між командами була надзвичайно серйозною, тому дуже не просто було обрати кращих із кращих. Наша команда посіла 13 місце серед 57 команд вищих навчальних закладів зі всієї України.
Усі члени команди, які брали участь у конкурсі проектів, отримали індивідуальні сертифікати учасника Форуму. Активна та небайдужа молодь серед студентів групи Б-31 – це члени гуртка «Майбутній бухгалтер», які увійшли до складу нашої команди та приєднались до вирішення важливих економічних питань і стали частиною нового свідомого покоління українців.
Вітаємо з почесним місцем членів команди конкурсів проектів в рамках Всеукраїнського молодіжного економічного Форуму: Єрмоленко Оксану Костянтинівну, Замоту Ірину, Гаврюшенко Дар’ю, Владімірову Інесу, Кравцову Марину.

Рейтинг команд ВНЗ

IMG_4956