Участь у VI Всеукраїнському конкурсі молодих модельєрів-дизайнерів «Битва модельєрів-2016» | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Участь у VI Всеукраїнському конкурсі молодих модельєрів-дизайнерів «Битва модельєрів-2016»

           8 грудня 2016р. ДВНЗ «ХКТД» взяв участь у VI Всеукраїнському конкурсі молодих модельєрів-дизайнерів «Битва модельєрів-2016», який проходив у Львові на базі Львівського коледжу легкої промисловості КНУТД. Цей конкурс має на меті розвиток творчих контактів з молодими творцями сучасної і майбутньої моди, об’єднання інтелектуального і практичного досвіду, взаємообмін і взаємозбагачення культурними і національними традиціями, а також виявлення починаючих фахівців у сфері дизайну, художнього моделювання, конструювання і технології виготовлення одягу, взуття, аксесуарів, текстильних виробів, зачісок.

         Студенти – дизайнери одягу з усієї України змагалися за першість у форматі fashion show. Метою заходів є допомога молодим українським модельєрам та перукарям, підвищення професійного та творчого рівня майбутніх фахівців сфери краси та дизайну, популяризація сучасних світових тенденцій та обмін досвідом стилістів і дизайнерів, поєднання різних регіонів України в одному місті. Участь у конкурсі взяли представники 18 навчальних закладів з 11 міст України: Львова, Житомира, Києва, Харкова, Одеси, Миколаєва, Хмельницького, Червонограда, Тернополя, Херсона та Кривого Рогу.

         Конкурс проходив у два етапи:

1) відбір колекції за ескізами та фото;

2) фінал конкурсу.

         До участі у перегляді приймали колекції у 3 номінаціях: «Етностиль», «Модний образ» та «Час Різдва».

         Молоді дизайнери представили на конкурс багато цікавих ідей і технологічних рішень. У роботах учасники використовували переважно натуральні тканини, а також вишивку, аплікації. Ці роботи свідчать про високий рівень творчої підготовки, володіння сучасними елементами декору, новими техніками та сміливими дизайнерськими рішеннями.

         43 колекції ВНЗ України вийшли у фінал конкурсу. Вийшли у фінал і отримали дипломи чотири студентських колекції одягу нашого коледжу під керівництвом викладачів Літвінової Є.В. та Міхєєвої Л.С.:

1)колекція «Слобожанське джерело» (номінація «Етностиль»);

2)колекції «Знов весна», «Віват, чемпіон» (номінація «Модний образ»);

3)колекція «Різдвяна історія» («Країна») (номінація «Час Різдва»).

Колекція «Різдвяна історія» («Країна»), яка брала участь у номінації «Час Різдва» заслужено посіла III місце.

Усі представлені колекції показали високий рівень робіт і тому вдвічі приємно, що колекції нашого коледжу

посіли призові місця.

         Вітаємо наших учасників і бажаємо подальших творчих успіхів!!!

dyplom6

dyplom5

dyplom4

dyplom3

dyplom2

dyplom