Відкриття театрального сезону студентами ДВНЗ «ХКТД» | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Відкриття театрального сезону студентами ДВНЗ «ХКТД»

   Харків – місто давніх театральних традицій. Наша область має справжнє надбання української культури – Харківський національний академічний театр опери і балету ім. М.Лисенка.
Студентам нашого коледжу пощастило жити і навчатись у славетному місті Харкові і долучатись до високого театрального мистецтва. Саме зараз, з 1-го по 11-е жовтня 2015 року у Харківській опері проходить фестиваль «Східопера», у рамках якого виконуються кращі балети: «Лебедине озеро», «Баядерка», «Корсар» і опери: «Пікова дама», «Князь Ігор», «Травіата», «Кармен» та інші.
8 жовтня 2015 року студенти нашого коледжу відвідали виставку картин у галереї «Бузок», від якої були у захваті. Картини виконані у різноманітних техніках, викликають цікаві асоціації, примушують замислитись над швидкоплинністю життя, ще раз захопитись красою природи в образі квітки, птаха, зірочки на небі, вогника в степу…
Після виставки студенти разом з викладачем зарубіжної літератури ЛандишевськоюГ.Я. переглянули балет «Корсар». Усі отримали естетичне задоволення від романтичної вистави, в основу якої покладено поему Дж. Байрона.
Прекрасна музика Адана, чудові декорації, яскраві костюми артистів справили незабутнє враження і зачарували юні серця, збагативши їх відчуттям прекрасного.

20151008_180021

20151008_180047

20151008_180143