Випуск молодих спеціалістів 2015 року | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Випуск молодих спеціалістів 2015 року

26.06.2015 року Державний вищий навчальний заклад
«Харківський коледж текстилю та дизайну»
проводив свято «Випуск молодих спеціалістів -2015року»
у Будинку міліції.

   Вітала присутніх у залі та поздоровила зі святом директор коледжу Ємельянова Олена Андріївна.
   Випуск молодих спеціалістів пройшов на позитивно-гармонічній та хвилюючій миті так, як 3-4 роки навчання у коледжі пролинули непомітно і швидко. Це найкращі роки життя – юнацькі роки, студентське життя.
  Кожен студент отримав чудову спеціальність та спогади про навчання, які залишиться назавжди. З великою повагою та любов’ю вітали випускники, викладачів, майстрів виробничого навчання. Майже у кожного в залі випускника були присутні батьки.
   У залі випускники почувались впевненими у майбутньому житті, отже ще вчора були студентами, а сьогодні вони вже молоді дипломовані спеціалісти: техніки-технологи, техніки-конструктора, молодші спеціалісти з економіки підприємства, молодші спеціалісти з бухгалтерського обліку, техніки – екологи, технік з експлуатації та ремонту устаткування.
   Студентська самодіяльність коледжу вітала випускників святковим концертом.
   Керівники навчальних груп бажали від щирого серця творчих натхнень, професійного зросту та миру у подальшому житті.
   Батьки випускників з повагою до навчального закладу висловлювались зі сцени з вдячністю за вихованих молодих спеціалістів, які отримали перші кроки у професійному у житті.
   Директор коледжу вручала грамоти випускникам, які протягом 3-4 років навчалися на відмінно і Подяки їхнім батькам. Також відмітили студентів Грамотами за активну участь у художній самодіяльності коледжу і громадському житті.
  На сцені вітали випускників студентська самодіяльність коледжу, співали пісні про випускний вечір, читали вірші з побажаннями. Студенти випускник груп співали пісні викладачам та співробітникам з пошаною та любов’ю.
   Студентський театр мод «Текстимул» демонстрував дипломну колекцію 2015 року «Бриз» спеціальності «Моделювання та конструювання промислових виробів».

Коледж текстилю та дизайну поздоровляє випускників 2015 року та бажає щасливої Вам дороги!

IMG_2550

vip2

vip3

vip4

vip5

vip6

vip7

vip8

Vr5