Виставка Валентини Віннікової | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Виставка Валентини Віннікової

           07.09.2016 студенти групи Дс-11, Д-21 відвідали відкриття виставки живопису, викладача спецдисциплін, голови циклової комісії мистецьких дисциплін ДВНЗ «ХКТД», члена Національної спілки художників України Валентини Віннікової  (Олемпіюк).

          Виставка пейзажів Валентини Геннадіївни стала своєрідним підсумком творчої роботи під час участі у всеукраїнських пленерах, зокрема у пленері «Шляхами Васильківського» (2013) в Острозі та у зимовому пленері НСХУ в Седневі (2016) і свідченням щирого захоплення художниці красою рідної природи, прагнення до постійного пізнання оточуючого світу, що є однією з головних задач митця.

         Серед живописних творів на виставці представлені зимові краєвиди Седнева Чернігівської області, його історичні пам’ятники: церкви, садиба Лизогубів, кам’яниця фортеці.

        У них художниця не тільки намагається передати схожість зображуваних будівель, але й настрій, стан природи в певний час доби. Сонячними осінніми днями написані архітектурні пам’ятники Острога, що на Рівненщині. Чистотою весняної зелені притягують невеликі етюди краєвидів Харківщини. Вечірні та ранкові морські етюди сповнені ліричного настрою та колористичної гармонії…

        Виставка справляє враження уважного та цільного бачення автора, бажання передати глядачеві любов до неповторної природи та безцінної історичної спадщини української землі. 

Відвідати виставку можна до 21.09.2016 за адресою: вул. Жон Мироносиць, 10, Харківський Будинок вчених.