Захід «Фінансова грамотність – фінансова безпека та кіберзлочинність» | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Захід «Фінансова грамотність – фінансова безпека та кіберзлочинність»

У лютому 2016 р. викладачами циклової комісії економічних дисциплін Зерній О.В. та Топорковою Г.М. проведено захід «Фінансова грамотність – фінансова безпека та кіберзлочинність» зі студентами 1 курсів коледжу. Студенти групи Е-11 презентували свої доповіді з історії виникнення пластикових карток (Піддубна Л., ШкіряК.), види пластикових карт( Штонда О.), правила користування пластиковими картами (Муковоз Ю.).
Під керівництвом викладачів розроблено та проведено ділову гру. В процесі ділової гри обрано дві команди під назвами: «Діти олігархів» та «Золоті черепашки». В ході запеклої боротьби перемогу отримали учасники команди «Золоті черепашки».Переможці отримали подяки від імені адміністрації та циклової комісії економічних дисциплін, які були вручені Коваленко О.О.
Наприкінці заходу «Фінансова грамотність – фінансова безпека та кіберзлочинність» викладачі економічних дисциплін Єрмоленко О.К. та Зерній О.В. нагородили студентів групи Е-31 та Б-31 грамотами та подарунками за участь у Всеукраїнській конференції «Економіка України – шляхи виходу з кризи».
Знання, отримані в ході заходу, обов’язково знадобляться у професійній діяльності та повсякденному житті студентів ДВНЗ «ХКТД».

фін_гр1

фін_гр2

фін_гр3