Зустріч з фахівцями Державної Фіскальної Служби у Харківській області. | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Зустріч з фахівцями Державної Фіскальної Служби у Харківській області.

        19 жовтня 2016 члени гуртка «Майбутній бухгалтер» – студенти групи Б-31 під керівництвом керівника гуртка, провідного викладача вищої категорії спеціальності «Бухгалтерський облік» Єрмоленко Оксани Костянтинівни взяли участь у зустрічі з керівництвом та провідними фахівцями Головного Управління Державної Фіскальної Служби у Харківській області.

        У рамках реалізації програми щодо підвищення податкової культури населення, зокрема студентської молоді, на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка відбулася зустріч з начальником Головного Управління Державної фіскальної служби у Харківській області Рибаковим Миколою Володимировичем, начальником Центральної Об’єднаної державної податкової інспекції м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області Зайцевим Юрієм Олександровичем, головним інспектором відділу адміністрування доходів фізичних осіб Центральної Об’єднаної державної податкової інспекції м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області Плотніковою Ольгою В’ячеславівною та іншими представниками Державної Фіскальної Служби   м. Харкова та Харківської області.

bez_imeni1

        На початку зустрічі з доповіддю виступив найголовніший податківець м. Харкова та Харківський області  – Рибаков М.В., який ознайомив студентів зі структурою та функціями органів Державної Фіскальної Служби. Він розповів студентам про основні сучасні напрямки роботи податківців: адміністрування податків, зборів та неподаткових платежів, активну роботу щодо популяризації, впровадження і супроводження надання податкової звітності засобами електронного зв’язку, соціальні питання тощо.

        У ході виступів керівників Управління Державної Фіскальної Служби у Харківській області були розглянуті питання подальшого  працевлаштування студентів в органах ДФС , відкриття власного бізнесу та співпраці бухгалтерів з територіальними органами ДФС.

bez_imeni3

bez_imeni2

         Зустріч пройшла у приємній атмосфері, що викликала цікавість та бурхливі обговорення серед студентів, та дала молоді уявлення про те, як саме працює податкова система і як в майбутньому з нею співпрацювати. Під час заходу студентами було задано ряд питань, на які вони отримали вичерпні відповіді.

bez_imeni4

bez_imeni5

Єрмоленко О.К. з Рибаковим М.В- начальником Головного Управління

Державної Фіскальної Служби у Харківській області