Тиждень безпеки дорожнього руху
- 26.11.2015
- Новини
- Немає коментарів
У період з 9 по 15 листопада 2015 року на вимогу Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства освіти і науки України у коледжі було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху, на якому було відбулося ряд заходів для підвищення рівня знань учасників навчально – виховного процесу з правил безпеки дорожнього руху та правил поводження у наземному та підземному електричному транспорті, а також на автошляхах та заміських дорогах. 11.11.2015р. в актовій залі був проведений відкритий виховний захід на тему «Безпечний рух – запорука життя» за участю студентів гр. Ш-31, де студенти доповідали про небезпеку, яка чатує на дорогах та існуючи міри безпеки для недопущення нещасного випадку чи дорожньо – транспортної пригоди. Особливу увагу привернув до себе студент гр.Ш-31 Ігор Княженко Ігор у ролі регулювальника ...