Тиждень безпеки дорожнього руху | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Тиждень безпеки дорожнього руху

У період з 9 по 15 листопада 2015 року на вимогу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України у коледжі було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху, на якому було відбулося ряд заходів для підвищення рівня знань учасників навчально – виховного процесу з правил безпеки дорожнього руху та правил поводження у наземному та підземному електричному транспорті, а також на автошляхах та заміських дорогах. 11.11.2015р. в актовій залі був проведений відкритий виховний захід на тему «Безпечний рух – запорука життя» за участю студентів гр. Ш-31, де студенти доповідали про небезпеку, яка чатує на дорогах та існуючи міри безпеки для недопущення нещасного випадку чи дорожньо – транспортної пригоди.

тиждень безпеки 1

Особливу увагу привернув до себе студент гр.Ш-31 Ігор Княженко Ігор у ролі регулювальника дорожнього руху, який наглядно вказував, як повинні поводити себе пішоходи на регульованому перехресті у години «пік» або під час несправності світлофорів.

тиждень безпеки 2

У гуртожитку 16.11.2015 інженером з охорони праці Рикусовою Н.І. за участю збірної команди мешканців гуртожитку була проведена вікторина з охорони праці та безпеки життєдіяльності із солодкими подарунками та призами.

тиждень безпеки 3

Всі учасники вікторини залишились задоволені. Під час проведення заходу відчувалась атмосфера конкуренції та прагнення  показати найвищий рівень знань з правил дорожнього руху та наданню першої допомоги постраждалим.

тиждень безпеки 4