Економічний брейн-ринг 2017 | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Економічний брейн-ринг 2017

         12 жовтня 2017 р. у Харківському державному автотранспортному коледжі відбувся економічний брейн-ринг, де разом з викладачами економічних дисциплін Коваленко О.О. та  Зерній О.В. взяли участь студенти III курсу спеціальності «Економіка підприємства» ЗачепиленкоАліна, Муковоз Юлія, ШтондаОлена, Курочкіна Ольга, і посіли 2-е місце з               12 команд ВНЗ I-II р.а.

         Команда нашого колледжу булла нагороджена грамотою за участь у змаганнях. На цьому заході наші студенти показали не тільки знання, а й представили культурну програму: студент Сапегін Андрій (гр.ГМ-21) виступив з піснею, а студенти Больбах Ігор та Пруднікова Юлія отримали оплески після виконання сучасного танцю.

1

Незабутня подорож до Києва

         7жовтня 2017 року студенти групп Е,Б-31 разом с керівником        Зерній О.В. здійснили поїздку до м. Києва. Ніч проминула непомітно – ми в Києві!!! Це місто вражає своєю красою і величчю ще на під’їзді до нього. На залізничному мосту перед нами відкрився чудовий пейзаж лівого берега Дніпра.

3

         А ще Київ немислимий без Хрещатика та Майдану Незалежності – головної вулиці та площі міста. Тому першим пунктом призначення була найвідоміша в Україні вулиця — Хрещатик. Ми насолодилися можливістю неспішно прогулятися Хрещатиком, відчути атмосферу міста. Прогулянка центральною частиною міста чудовопо єдналася з невеличкими «посиденьками» в одній з багатьох кав’ярень Хрещатика.

2

         Ми відвідали галерею сучасного мистецтва Pinchuk Art Centre. Це незвичайне місце – тут можна побачити картини, скульптури та інсталяції художників з усьогосвіту абсолютно безкоштовно.

4

         Іще ми бачили Софійський собор, пам’ятник Богдану Хмельницькому, катались на фунікульорі, побували на Андріївському узвозі, бачили навіть будиночок, який описує Булгаков у своєму романі «Біла гвардія». Там же, на Андріївському узвозі, придбали невеличкі сувеніри напам’ять, і тепер, дивлячись на них, завжди пригадуємо тот день, який ми провели у Києві.

         Ця подорож залишила приємний, незабутній слід у наших серцях, подарувала такі яскраві враження та позитивні емоції, які не зітруться із пам’яті і пронесуться нами через усе життя.