Поїздка до м. Запоріжжя та на острів Хортиця | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Поїздка до м. Запоріжжя та на острів Хортиця

28 квітня 2016 року студенти групп МК-11, Д-11, Д-21 здійснили поїздку до м.Запоріжжя та на острів Хортиця.
Ми проїхали по головній вулиці Запоріжжя – Соборному проспекту, зупинилися на площі Маяковського біля фонтану Життя, встановленого на пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи.

Х1

Потім попрямували до Запорізької площі, якою закінчується Соборний проспект і з якої відкривається запаморочливий вид на річку Дніпро та гідроелектростанцію ДніпроГЕС.

Х2

Дізналися багато цікавих фактів про будівництво та історію розвитку гідроелектростанції.
Ми пройшли пішки по частині мосту ДніпроГЕС, побачили новий та старий шлюзи, через які проходять кораблі вниз течією Дніпра.

Х3

Далі ми попрямували на острів Хортиця, який є найбільшим у Європі річковим островом, і разом з прилеглими скелямивідноситься до Національного заповідника «Хортиця».З космосу острів виглядає як слід Бога, який ступив на землю.

Х4

Ми пройшли північною частиною острова, яка відкрита для відвідування.

Х5

Заповідник серед великого промислового міста – це унікальне місце на землі.
Потім ми попрямували до північно-східної частини острову, на Запорізької Січі.
Це відтворена вже у наш час одна з січей запорізького козацтва. Ми познайомилися з побутом і життям козаків, побачили зброю, якою вони захищали наші землі, побачили декорації, яківикористовували під час зйомки фільму «Тарас Бульба» за твором Миколи Гоголя.

Х6

Ми поверталися додому переповнені враженнями, хотілося побути тут іще, надивитись на Дніпро та природу цього унікального місця, яке створила природа і яке змінили люди.
Під час екскурсії ми набули знань з історії України, фізики, біології, географії та мабуть всього і не осягнути. Та головне, ми вкотре зрозуміли, яка прекрасна і неповторна наша Батьківщина, і її майбутнє залежить від нас.