III відкритий регіональний Турнір з  фінансової грамотності KharkivFinCup-2019 | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

III відкритий регіональний Турнір з  фінансової грамотності KharkivFinCup-2019

III відкритий регіональний Турнір з  фінансової грамотності KharkivFinCup-2019

3 грудня 2019 року відбувся фінал ІІІ Регіонального Турніру з фінансової грамотності на кубок голови Харківської обласної державної адміністрації.

Турнір проводиться з метою створення основ для підвищення фінансової грамотності учнівської молоді та студентства, як необхідної умови підвищення рівня і якості життя, а також налагодження освітнього, наукового, організаційно-методичного співробітництва, спрямованого на розвиток фінансової грамотності громадян України.

Організаторами Турніру виступили Харківський банківський союз, Харківський університетський консорціум; Харківський інститут ДВНЗ «Університет банківської справи», Громадська організація «Діловий клуб «Партнер» під патронатом Харківської обласної державної адміністрації.

З 5 листопада по 3 грудня 2019 року команда нашого коледжу приймала участь у трьох етапах Турніру та продемонструвала свої вміння управляти особистими фінансами.    

Склад команди «Майже жіноча логіка»:

1.Борисова Діана(Б-31) – капітан команди

2. Діанова Яна (Б-31)

3. Селегей Ольга(Б-31)

4. Ткаченко Олена (Б-31)

5. Скляр Анна(Е-31)

6. Кобиліна Поліна (Е-31)

Тренер команди – Зерній Олена Володимирівна

За результатами фінального змагання Журі Турніру команда «Майже жіноча логіка» стала переможцем! Ролік переможців знаходиться за адресою https://www.youtube.com/watch?v=TV-YVCtOaqY