Співробітництво з кластером легкої промисловості та дизайну | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Співробітництво з кластером легкої промисловості та дизайну

20.01.2020 року у Державному вищому навчальному закладу «Харківській коледж текстилю та дизайну» відбулась презентація передачі коледжу від компанії ТЕХСО Ukraine  сучасного обладнання волого-теплової обробки TM Viet GmbH.

З 2019 року коледж співпрацює з Кластером легкої промисловості та дизайну. Ця співпраця є продуктивною та різноманітною. Кластер об’єднує і виробників, і заклади освіти. Тільки така співпраця буде результативною та взаємовигідною.

Виробники надають закладам освіти інформацію про потреби ринку, про вимоги до фахівців, новітні технології та обладнання, надають благодійну допомогу. Заклади освіти готують для підприємств висококваліфікованих фахівців, які принесуть прибуток виробникам.

Велику результативну роботу провели виконавчий директор Харківського кластеру легкої промисловості та дизайну Олег Єгоров та учасниця Кластеру дизайнерка Марія Бисова спільно з компанією ТЕХСО Ukraine і організували безоплатну передачу нового сучасного обладнання волого-теплової обробки TM Viet GmbH Державному вищому навчальному закладу «Харківській коледж текстилю та дизайну» для використання в освітньому процесі.

Використання новітнього обладнання значно підвищить якість підготовки фахівців для підприємств легкої промисловості.

Дякуємо від імені студентства та педагогічного колективу за плідну співпрацю.