ІV Відкритий регіональний турнір з фінансової грамотності | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

ІV Відкритий регіональний турнір з фінансової грамотності

     У Каразінському університеті відбулося урочисте нагородження переможців ІV Відкритого регіонального турніру з фінансової грамотності.

   Турнір є основою для підвищення фінансової грамотності студентства, як необхідної умови підвищення рівня і якості життя, формування практичних навичок та компетенцій використання фінансових послуг задля підвищення власного фінансового добробуту та формування інтересу до передових досягнень у галузі фінансово-інформаційних та фінансово-комунікаційних технологій.

    Студенти 2 курсу спеціальності ” Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” взяли участь у ІV Регіональному Турнірі з фінансової грамотності  та отримали Диплом ІІ ступеню і Грамоту.

   Знання студентів та уміння швидко та вірно використовувати правила з фінансової грамотності  відмітив Народний депутат України Є.Пивоваров і Директор Департаменту освіти і науки А.Крутова.

      Директор Департаменту освіти і науки А.Крутова також відмітила наших студентів, як фінансово обізнаних, а фінансово обізнані студенти це впевненість для майбутнього нашої України!