Конференція з іноземної мови | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Конференція з іноземної мови

          18 листопада 2016 року на базі навчально-наукового центру державного управління та фінансового контролю Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася науково-практична конференція для викладачів, освітян, науковців вищих навчальних закладів на тему: «Конференція змішаного навчання (Blended Learning) іноземних мов з використанням он-лайн платформи “Lingva. Skills” для фахівців з мовної підготовки вищих навчальних закладів».

ooxtkdv

e8pxee9

          Дана конференція була проведена у рамках програми мовної підготовки PDP NATO «Практичний курс англійської мови для державних службовців».

e2zvea8

          Організатори: Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти МОН України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Соціальний проект вивчення англійської мови “Lingva.Skills”, соціальний проект «Академія навичок», Асоціація інноваційної та цифрової освіти.

i1zazcd

y4zbd0d

          Конференцію відвідали викладачі іноземної мови ДВНЗ «Харківський коледж текстилю та дизайну» Світлана Олександрівна Ніколаєнко та Юрій Олексійович Шевченко. Захід пройшов у дружній атмосфері. До учасників конференції звернулися з привітаннями та побажаннями: Павло Хобзей – єаступник міністра освіти та науки України, Ове Уруп-Медсен – керівник програми професійної підготовки PDP NATO та інші. Під час науково-практичної конференції було розглянуто проект змішаного навчання іноземній мові та інноваційна платформа он-лайн навчання і тестування “Lingva.Skills”.

8cdoxuy

          Наші викладачі зареєструвалися у даному он-лайн проекті і відтепер навчання іноземній мові у ДВНЗ «Харківський коледж текстилю та дизайну» буде проводитись з використанням новітніх технологій змішаного навчання (Blended Learning), що відповідає міжнародним вимогам у вивченні іноземної мови та діє у рамках мовної підготовки PDP NATO.