Посвята у студенти 01.09.2017 | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Посвята у студенти 01.09.2017

Шановні батьки та студенти!

2GNIYP6

          Прийміть щирі вітання від мене особисто та усього педагогічного колективу та співробітників коледжу зі святом знань та початком нового навчального року

          Перший день осені завжди особливий, адже попереду важливий період – час навчання. А здобуті у коледжі знання – це той компас, який допоможе орієнтуватися у житті. Для когось цей навчальний рік буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково урочистий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених аудиторій. І, звичайно, вогнем знань, який запалили у душах першокурсників наші викладачі.

          Освіта – це інвестиції в майбутнє, основа успішної кар’єри і гідного життя. Тільки спільними зусиллями влади і громадянського суспільства ми спроможні забезпечити нашій молоді якісну освіту, а викладачам – гідний рівень життя.

          Зичимо вам, дорогі студенти, цьогоріч вагомих досягнень, визначних здобутків та обов’язково ґрунтовних знань, умінь та навичок.

          А вам, шановні батьки та працівники освітньої сфери, бажаємо невичерпної наснаги, злагоди, благополуччя та виключно позитиву, який би став запорукою втілення усього запланованого.

97HsChe

З Днем знань! 

З повагою,

Директор коледжу

О.А.Ємельянова