Посвята у студенти-2016 | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Посвята у студенти-2016

        31 серпня 2016 року в БК Міліції Державний вищий навчальний заклад «Харківський коледж текстилю та дизайну» провів святковий концерт «Посвята у студенти-2016».

        З вітальним словом та поздоровленням зі святом звернулася до першокурсників, їхніх батьків та педагогічних працівників директор коледжу Ємельянова Олена Андріївна. На урочистій церемонії також було представлено адміністрацію коледжу.

bez_imeni

       Святковий концерт розпочався з виконання Державного гімну та гімну коледжу, внесенням прапорів України й нашого навчального закладу.

bez_imeni3

       Хвилюючою миттю стала проголошення першокурсниками присяги студента ДВНЗ «Харківський коледж текстилю та дизайну» та отримання палаючого Факелу, який уособлює в собі силу знань студентів і мудрість викладачів коледжу.

       Святковими подарунками нагороджували першокурсників творча самодіяльність коледжу, а саме: театр мод «Текстимул» презентував нові колекції, вокальний гурток радував усіх присутніх милозвучними піснями, а танок з полотнами  зачарував граціозними рухами.

bez_imeni2

       У цей день першокурсники долучилися до великої родини коледжу та з нетерпінням чекають на захоплююче студентське життя в стінах ДВНЗ «Харківський коледж текстилю та дизайну».