Літньо-оздоровчий табір для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, лідерів студентського самоврядування | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Літньо-оздоровчий табір для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, лідерів студентського самоврядування

З метою забезпечення необхідних умов для змістовного відпочинку, формування здорового способу життя, творчого і духовного розвитку, організації оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, лідерів студентського самоврядування з 04.07.2016 року по 26.08.2016 року у коледжі на базі гуртожитку коледжу у 4 профільні зміни працював літньо-оздоровчий табір.
Відповідно до режиму роботи у таборі проводились виховні заходи, які враховували інтереси, потреби та захоплення студентів, а також передбачали тематичне насичення кожного дня. Протягом літа студенти відвідали Музей релігії, Музей природи, виставкові центри «АВЕК» та «Бузок», здійснювали прогулянки до Саржиного Яру, парку ім. М. Горького та парку ім. Т.Г. Шевченка, Ботанічного саду. Викладачі соціальних дисциплін проводили для студентів табору пізнавальні історичні екскурсії по центральних вулицях міста Харкова. Також були організовані турніри з настільних інтелектуальних та спортивних ігор.
Зі студентами проводились бесіди на теми: «Навички раціонального харчування», «Страви української кухні», «Пам’ятники культури міста Харкова», «За здоровий спосіб життя», «Як планувати свій бюджет» тощо.
Особливо цікавим для студентів табору були проведені майстер-класи з історичного фехтування та боксу, кулінарний майстер-клас. Усім студентам сподобалося цікаве життя у таборі.