Участь в обласному міжколедживському конкурсі з бухгалтерського обліку 2018 | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Участь в обласному міжколедживському конкурсі з бухгалтерського обліку 2018

25.04.2018р студентки групи Б-31 під керівництвомвикладача  бухгалтерського та фінансового обліку Єрмоленко О.К. прийняли участь в обласному міжколедживському конкурсі з бухгалтерського обліку.

Конкурс проходив у Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. Петра Василенка на кафедрі «Обліку та аудиту» .

1

Конкурс проводився у формі тестування з дисципліни «Бухгалтерський облік (загальна теорія) та фінанси (теорія фінансів і фінанси підприємств)». В конкурсі приймали участь студенти технікумів та коледжів економічних та управлінських спеціальностей.

2

Головний приз конкурсу – білети на концерт сучасного співака-Монатіка , який відбудеться 2 червня у Лето-Парку.
Захід пройшов в дуже приємній  дружній обстановці. Студентів добре прийняли і створили всі умови для зручного і комфортного проходження тестів. Результати конкурсу були оголошені буквально відразу після екскурсії по університету.

3

Отримала головний приз, а саме квиток на концерт, і зайняла Гран-прі студентка групи Б-31 Павлик Анна Володимирівна.

Учасникам, які також показали найкращі результати при участі в конкурсі були видані дипломи, а саме: Дипломом першого ступеня нагородили студентку групи Б-31 Пугач Ганну ЄвгенівнуДипломом другого ступеня нагородили: студенток групи Б-31 Пруднікову Юлію Віталіївну, Мкртчан Діану Каренівну.Дипломом третього ступеня нагородили студентку групи Б-31 Романович Марину Андріївну.

4

Усіх переможців конкурсу з бухгалтерського обліку привітала призами та грамотами представник редакції газети «Все про бухгалтерський облік».