Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та студентів 2018 | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та студентів 2018

19 квітня 2018 на базі Харківського інституту фінансів КНТЕУ відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Проблеми та перспективи розвитку фінансових систем в контексті євро інтеграційних процесів», у роботі якої прийняли участь студенти групиЕ,Б-31 під керівництвом викладача вищої категорії Єрмоленко О.К.

для сайта

Конференція включала у собі розгляд таких актуальних питань: реформування та стратегічний розвиток фінансової системи України; актуальні проблеми обліку, аналізу та аудиту в інформаційній системі підприємства; структурні трансформації фінансових процесів на місцевому рівні; сучасні виклики розвитку національних економік: перспективи та ризики; система управління підприємством в сучасних умовах; сучасні соціально-гуманітарні проблеми України в контексті євроінтеграційних процесів; математичне моделювання та інформаційні технології у фінансових системах в контексті євроінтеграційних процесів.

До уваги студенти групи Е-31 Піддубна Л.Д. та Шкіря К.О.  запропонували  статтю на тему «Інноваційний розвиток національної економіки в умовах євро інтеграційних процесів», виступили з доповіддю та презентацією у своїй секції. Студенти групи Б-31 Павлик А. та Пугач А. написали статтю на тему: «Основні проблеми розвитку бухгалтерського обліку в Україні та його перспективи». Всі статті ввійшли у збірник матеріалів конференції.

Учасники, які брали активну участь, отримали дипломи та сертифікати, а також приємні подарунки.