Захист навчальної практики студентів 3 курсу спеціальності “Екологія” | Харківський фаховий коледж технологій та дизайну

Захист навчальної практики студентів 3 курсу спеціальності “Екологія”

         15 квітня 2024 року відбувся захист навчальної практики студентів 3 курсу спеціальності “Екологія” за темою “Методи відбору проб, аналізу та моніторингу атмосферного повітря”.

         Навчальна практика є важливим етапом освітнього процесу у Харківському фаховому коледжі технологій та дизайну, та має на  меті формування у здобувачів освіти активного ставлення до здобуття високого рівня професійних знань, умінь і навичок для майбутньої практичної діяльності еколога.

         Навчальна практика професійно спрямована на уявлення про майбутню професію, вивчення фахових функцій у різних сферах діяльності. Забруднення навколишнього середовища, руйнування екосистем, знищення багатьох видів рослин і тварин набули загрозливих масштабів. Посилення впливу на природу та нераціональне використання природних ресурсів можуть спричинити катастрофічні наслідки для всієї планети. Саме ці питання були розглянуті на захисті навчальної практики.  

Захист відбувся у присутності керівників практики від коледжу Сірик Н.М, Крижановського О.В., класного керівника групи Дяченко Л.Б., голови ЦК економічних дисциплін, екології та хімічних технологій Крючкової В.В. заступника директора з навчально-виробничої роботи Зерній О.В., завідувача навчально-виробничою практикою Гізієвою Н.С. та представника стейкхолдерів від закладу вищої освіти – к.т.н. Моісєєва В.Ф. професора кафедри «Хімічна техніка та промислова екологія» Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

 

Звіт з навчальної практики ст. Сорокіна А.Д.

 

Звіт з навчальної практики ст. Денисенко К.О.